Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz copass #28 üzenetére

    Annyiért ajándék. Lehet kéne vennem egy feketét is, és akkor lehetne a kettőből vegyesfelvágottat gyártani, a la anno a CM MM710-zel. :D Csak attól tartok, hogy meglépem, aztán rá egy héttel bejelentik, hogy a V2-ből is lesz madzagos.

    Formával kapcsolatban: az elmúlt bő 15 évben kizárólag kicsi/szimmetrikust éltem tartósan, aztán a Hati S után elkezdett érdekelni a Skoll Mini, mert ergo, de 47 gramm. Vettem egyet és eléggé bejött, viszont ráterelte a figyelmemet a Pulsarra, mert az hasonló forma, csak 2-3 grammal nehezebb, viszont jóval nagyobb ----> mióta megvan (3 hónapja), nem nagyon akarózik kihúzni a gépből (ez itt nagy szó :DDD), most vegyesbe használom a Trackman Marble-lel.

    Baromi stabil érzést ad, mindig megkönnyebbülés, mikor rárakom a kezemet más után, és mivel a Quake már 4 éve szünetel (ahhoz szerintem jobban csípném a korábbi szimmetrikus, pörgősebb darabokat), és csak Doomot püfölök, ha játszom (ott meg nincs vertikális célzás), nem érzek primér késztetést másra.

    Na jó, azért szerintem ha nyáron megjön a Pulsar új, szimmterikus egere, arra benevezek majd, már csak elvi alapon is. PAW 3370, Kailh GM 8.0, közepes méret, 50 gramm lukacsok nélkül ÉS wireless. :))

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák