Új hozzászólás Aktív témák

  • kovcsrob

    tag

    válasz Raysen623 #29 üzenetére

    Hát igen. Az AMD egy nyílt és mindenki által elérhető fantasztikus újítása PL a trueaudio next amely számtalan játékban lehetővé tette számunkra a fizikailag korrekten szimulált hangok élvezetét. Mind AMD mind NV kártyákon.
    Az egyik fontos szempont volt amikor az RX 470 emet vettem. Amikor megjelent választhattam a korszerűtlen hamarosan kiöregedő GTX1060 és a modern RX470 között.
    Az azóta megjelenő játékok egyre gyorsabban és jobban futnak az AMD kártyáján. És az 1060 mára a modern játékokban szinte használhatatlan. De legalábbis jelentős hátrányban van a 470 hez képest.
    Az AMD rengeteg időt és energiát fordított a drivereire is. Ennek köszönhetően a 470 em az első pillanattól gond nélkül működött. (egy fenét! még fél évvel a start után is volt ismert bug list az AMD oldalán.. én meg élőben tapasztaltam is belőle egy csomót)
    (Persze a mostani széria biztos más... Csak kicsit olyan, mintha már hallottuk volna pont ugyanezt)

    A különbségek a két gyártó hozzáállásában:
    Ha az AMD fejleszt valamit, amit az AMD vásárlók kifizetnek, akkor azt elérhetővé teszi mindenkinek. És reméli, hogy használni is fogják. (nagyon kedves tőle, hogy az én pénzemből költ az NV tulajok szórakozására is)
    Ha az NV fejleszt valamit, akkor pénzeli a fejlesztők egy csoportját, hogy használják és reméli, hogy annyira állejtős lesz, hogy emiatt inkább őket választod. (mocsok dög. csak magára és az ő vásárlóira gondol)
    Nekem is szimpatikusabb az AMD de többet, akkor sem veszek AMD kártyát. (engem ne használjanak kísérleti nyúlnak meg béta tesztelőnek)

Új hozzászólás Aktív témák