Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Boss

    őstag

    ezt a retkes szar játékot, ekkora fost az életben nem programoztak még össze!!!! nem két éve nőttem fel, semmilyen játék nem idegel fel már régóta, de ennél szétverném a retkes monitortól kedzdve az egész házat is legszívesebben... ha vezetsz, kapsz egy kamugólt az utolsó 5 percben. ha jól védekezel földön, kapsz 2-3 fejesgólt úgy, hogy az akcióhoz, amiből rúgják, közöd nem volt, lehetetlen szerelések, mindig az ellenkező irányba megy az ellenfél, mint amerre te számítod. mindezt angliával, amely 5/5-ös csapat, egy lószar ukrán válogatott ellen is akár képesek bejátszani. ha rúgsz 3 gólt, kapsz 3-mat vagy 4-et úgy, hogy ugyanolyan jól védekeztél, mint amikor 1-1-et játszottál valakivel. elképesztő nagy szar, imádtam a fifakat 11-ig kitartóan, de ebben az évben amit kihoztak, ez egy elképesztő nagy semmi retkes nyomorultság, az ellenfél egy az egyben egy csaló paraszt, akit el kéne tiltani, ha valós személy lenne.
    már jobb, hogy ezt leírtam, sry a vulgaritásért. :U

    azzal megtoldanám még szerkesztésként, hogy kénye-kedve szerint dönti el a játék, mit alkalmaz. példa: ziccerben érkezik a kapu előtt egy csatár, szélsővel beadhatod magasan (tuti kifejeli a semmiből hátraérő sikfutóbajnok védő), laposan hozzá passzolhatod (a kapus megérzi), elé passzolhatsz (hátrafelé, valami random játékosod felé passzol, ha olyan kedve van). ugyanez a középpályán is megvan: balra passzolsz, a játék eldönti, hogy inkább menjen másfelé, és ott véletlen jön egy ellenfél, micsoda meglepetés!
    forintot nem adnék érte, de már nem csinálhatom vissza, a 12 után újabb csalódás, de az ehhez képest kezes bárány volt. nem kívánom vissza a 10-0-s fifás időket, de azért közepes fokozaton az, hogy 13 év fifás múlttal képtelen vagyok a csoportból továbbjutni, állandóan úgy, hogy a 85. percig továbbjutásra állok (vagy győzelemre, ha nem épp az utolsó csoportmeccs), és aztán az addig senki ellenfél a semmiből vezet olyan akciót, hogy nem is látod, hogy lövik a gólt, az már nagyon nem a játék élvezetét növeli, csak egy elmebeteget nevel az emberből

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák