Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    Szerintem akinek még nincs, mindenképpen vegyen egyet! Én rohadtul utálok sütni-főzni, még a tükörtojást is szenvedve csinálom meg, de ez a szerkezet qrva jó, annyira egyszerű, hogy 3. alkalommal már sajnálom, ha kész a kaja és jóllaktam. ;]

    Annyi biztos, hogy csak zsiradék nélkül nem jó szerintem, mindenképpen be kell kenni a krumpli, hős felületét olajjal, etc. Nem is marad ám rajta sok, meg le is csorog alulra a nagyrésze, de kell rá. Ma már annyira finomra sikerült, hogy fájt otthagyni, míg a hús is megsül. Ja és az olajos felületet érdemes óvatosan sózni, így a krumpli fincsi puha is és mégis ropogós is lesz, pont, mint a legtutibb sültkrumplik. És nem baromi sós mégsem. Ma karajt sütöttem és fűszerezés után locsoltam rá olajat meg félidőben is, ami alul összegyűlt, egyáltalán nem lett száraz a karaj így,

    (#1) Silent77

    Ha lehet, ne a szokott forrásokból rendeld! Éhen halsz, mire ideérne. ;]

    (#4) Aweriot

    Ott meg qrva olcsó szokott lenni akcióban mindig! Most jött meg kintre a 60 eurós Ildikónak, nekem jóval bonyolultabb a kezelőpanelja, Philips az tök egyszerű.

    (#3) nullpoint

    Mondhattad volna hamarabb is. :D

    (#2) solti

    :R Ha a BB topikban nem feszegetitek páran a dolgot, sose lenne külön sütős topikunk.

    Ha meg ide beírnak a sznobok a háztartásigépes topikból, majd jól kiutáljuk őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák