2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Armagedown

Armagedown
(senior tag)

Ez is PC játék ellenes dolog lesz , ez már boritékolható

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) LLKobe

LLKobe
(veterán)

Teljesen jó hozzáállás. Persze ennek a másik véglete meg az lesz, hogy már a játék főszereplője is külön DLC lesz, és amíg nem töltöd le, addig csak egy fekete pöttyel tudsz járkálni a pályákon... Láttunk már ilyet nem egyszer.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) Ilsyde

Ilsyde
(őstag)

Gabe is hasonlo dumat nyomatott: hogy ha van minosegi szolgaltatas akkor nem lesz warez.

Az egyetlen megoldas az, amit a Blizzard csinal a Diablo 3-mal.

(#4) LordX

LordX
(veterán)

Feltalálták a STEAM-et. Végül is csak kb. 10 évet késtek az ötlettel.

(#5) Hiftu

Hiftu
(senior tag)

"Ubisoft: Minőségi tartalom és szolgáltatás esetén nincs szükség DRM-re"
Ha ez szó szerinti fordítás, akkor most szépen bevallották, hogy eddig szart öntöttek a felhasználóik fejére.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#6) FefeeX

FefeeX
(veterán)

Először el kéne jutni a minőségig... Hogy nem bughalmazként adják ki a játékot 20 ropiért, hiányos csomagolásban, hogy aztán 3 hónap kelljen az első normális patch megjelenéséig, addig sok dolog teljesen játszhatatlan maradjon, valamint 2 hónap után küldjék ki a hiányzó alkatrészeket a CE kiadáshoz... Plusz az óriási minőségi szerverszolgáltatás meg jó lenne, ha nem halna be hetente kétszer teljes napokra, és ráadásul jó lenne, ha nem ehhez kötnék, hogy egyáltalán játszható-e a játék.
A Heroes VI-tal csúnyán pórul jártam, hogy nevezzük nevén a gyereket, pedig nagyon jó koncepció alapján készült, egész frankó tartalommal - nem kellett volna készenlét előtt fél évvel kiadatni, például...
Szóval az Ubisoftról és a DRMről megvan a véleményem, ami azt hiszem elég megalapozott, és a közeljövőben tőlük biztos nem vásárolok semmi mást.

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#7) HaaS válasza Hiftu (#5) üzenetére

HaaS
(addikt)

Hja, lekapták a fejekről a vödröket, és most megnézik, hogy lélegzik-e még néhány felhasználó:).

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#8) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Golyót a DRM kitalálójának. Ennyi.

All→M8

(#9) Cathfaern válasza LLKobe (#2) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#10) Ilsyde

Ilsyde
(őstag)

A Steam is DRM. Gondoltam meg idoben szolok :DDD

Egyebkent az egesz elkepzeles baromsag (Gabe velemenyet beleeertve). Nem azert warezolnak az emberek mert nem eleg jok a "szolgaltatasok" meg DRM-es a cucc, hanem mert ugy ingyen van az adott dolog.

(#11) Wolverine válasza Ilsyde (#3) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Az Ubisoft ugyanazt akarta csinálni a saját DRM-jével, csak nekik nem működött elég megbízhatóan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) HaaS válasza Cathfaern (#9) üzenetére

HaaS
(addikt)

Hehehehh, köszönjük... ha megengeded, rakok mellé egy gameplay-t, nagyon jó:D!

(#13) lsgtvik válasza Ilsyde (#10) üzenetére

lsgtvik
(csendes tag)

Azért azt tegyük hozzá, hogy ha nem lennének ilyen magas árakon a szoftverek, kevesebb kalózkodás lenne. Én is kipróbálok játékokat warez, de ha tetszik megveszem.

Eladó motyóim néz be bizos találsz kedvedrevalót! http://b54.in/2tm

(#14) Brutális eb

Brutális eb
(addikt)

Ubi és a minőség...
Na akkor még egy darabig marad a mostani retek DRM megoldásuk....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) FefeeX válasza Brutális eb (#14) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Ez a cikk úgy született, hogy másnál látták, és végre tudták értelmezni... Arról szó nincs, hogy náluk lenne minőség, akár a jövőben is... ;)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#16) cskamacska válasza Ilsyde (#3) üzenetére

cskamacska
(addikt)

Mármint hogy minden játékból MMO-t csinálnak, és teljesen megszüntetik az offline játékok kiadását?lawl

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#17) Ilsyde válasza cskamacska (#16) üzenetére

Ilsyde
(őstag)

Ez a jovo, nem? Nesze neked, cloud gaming! :D

(#18) Youri

Youri
(veterán)

Ezt én is elmondhattam volna nekik... De ha tényleg így lesz, akkor hajrá

RTX ON

(#19) joey04

joey04
(félisten)

Én azt nem értem, minek bármilyen védelem is a játékokra? Maximum 24 órán belül minden felkerül a netre törve, játszható állapotban. Minek fektetnek bele pénzt és energiát, ha ez szó szerint órák alatt semmivé lesz, és csak és kizárólag a legálisan vásárlókat érheti kellemetlenség miatta?

(#20) Zirowe

Zirowe
(nagyúr)

Tehát akkor most azt a tendenciát szeretnék bevezetni, hogy a tartalom minél nagyobb része legyen száműzve dlc-be, csak mondjuk a nagy része ingyenes lesz az eredeti játékot birtoklóknak..

Lassan elérjük azt, hogy ha megveszed a játékot csak a telepítő kép meg a cd kulcs lesz rajta, minden más pedig dlc-ben kapsz meg..

Mondjuk a cikk címe kicsit megtévesztő, én így értettem: ha minőségi a játék, nem kell drm, mert nem fogják lopni, inkább megveszik. ;]
De persze továbbra is könnyebb szopatni a vásárlót, mintsem maradandót letenni az asztalra.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Az az érdekes, hogy a szélsőséges DRM megoldásairól hírhedt Ubisoft (pl: single player-hez is online kell lenni), elkezdte DRM mentesen árulni a játékait az Amazonon.

(#22) FireKeeper válasza Zirowe (#20) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

ezt a saját bőrömön tapasztalom. kár volt beleugrani az anno2070-be. :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#23) Wasp_HUN válasza FireKeeper (#22) üzenetére

Wasp_HUN
(tag)

Miért mi a gond az Anno-val?

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#24) FireKeeper válasza Wasp_HUN (#23) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

nincs olyan hét hogy ne lenne "karbantartás" címszó alatt hosszabb-rövidebb kimaradás. ezen kívül a multit, az achivementeket és néhány singel pályát leszámítva minden benne van a warezolt verzióban is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#25) Polllen

Polllen
(nagyúr)

Feltalálták a spanyolviaszt. Olyan tartalom kell, amiért érdemes fizetni... :))

És a DRM-s opatás nem bukás, nagyon is hatásos, de azért mégis csak szeretnék lecserélni... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) Wasp_HUN válasza FireKeeper (#24) üzenetére

Wasp_HUN
(tag)

Az Arkot nem lehet használni benne, szóval a global fejlesztések nem használhatók :) AMúgy igen, a kimaradozó szerverek tényleg idegesítőek.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#27) mrhitoshi

mrhitoshi
(veterán)

LoL. Steam, Origin stb... Eddig is megvoltam velük, ezután is megleszek, nem ezen van a hangsúly, hanem a minőségen.
Rég játszottam, olyan játékkal, ami letudott volna kötni 200 órákra. :)
Mert a legtöbbet kiviszem pár óra alatt, mert annyira érdektelen. :W Cod Rulez.

[ Szerkesztve ]

Platformok: PS4~PC~W10

(#28) gybazsi válasza Hiftu (#5) üzenetére

gybazsi
(senior tag)

Nekem is ez jutott egyből eszembe. :DD

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#29) Gergosz2

Gergosz2
(veterán)

Ubisoft: Minőségi tartalom és szolgáltatás esetén nincs szükség DRM-re

a cím alapján az ugrott be , hogy végre kihúzták a fejüket a seggükből, bár látom megint csak a duma megy . Naálam leírta magát az ubi.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#30) HaaS

HaaS
(addikt)

Duel result: Ubi vs. User 1 - 1, both down.

[ Szerkesztve ]

(#31) wolfman

wolfman
(veterán)

Nekem az ilyen internetről letölthető tartalmakkal, ami akár ingyenes is, annyi a bajom, hogy mondjuk egy jó játékot én elő akarok venni 15 év múlva hogy na akkor ez de jó lesz, akkor már marhára nem lesz olyan szerver amin megtalálom hozzá a cuccosokat. De lehet már 5 év múlva se.

Meg ha ezzel a megfelelő tartalommal arra céloznak hogy orrba szájba nyomatják a feleslegesebbnél feleslegesebb multiplayert (mert a játékok 60%-ban ultrasz@r lesz), akkor már most lesz().hatnak! Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy képtelenség a mai időben egy tökéletesen megkomponált single játékot csinálni, inkább csinálnak olyan játékot, amiben minden van csak BUGos, félkész, használhatatlan, ötlettelen vagy idegesítő! :(

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32) mephi666

mephi666
(veterán)

próbálok billenteni kicsit a mérlegen

ubisoft játékok közül megvan a your shape: fitness evolved 2012, ami miatt kreáltam uplay accot... nem tudom, hogy saját bénaság miatt, vagy alapértelmezetten, de usát állított be nekem alapból country-nak, amit nem tudtam módosítani... (területenként eltérő szolgáltatási feltételek miatt, vagy micsoda) ...írtam ma délelőtt az ügyfélszolgálatnak, 24-48órát írtak, hogy kb annyi idő, mire reagálnak, de délutánra beállították normálisan az accom, jött a válaszlevél és minden rendben :K ez azért jó pont, mert úgy tűnik, hogy az ügyfélszolgálat legalább normálisan végzi a dolgát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) hunbi

hunbi
(tag)

Ubi, ubi? Melyik is az? Átnéztem a polcot, majdnem nem is találtam ubi játékot, de végül mégis! Az utolsó játékom vagy a POP TT vagy a Dark Messiah volt. Szerencsére nem is emélkszem már miféle drm volt rajtuk. Mondjuk a DM -t nem is telpítettem még eredetiben mióta ezer éve megvettem, szerintem... :D

(#34) HaaS válasza hunbi (#33) üzenetére

HaaS
(addikt)

Engem már a Beyond Good and Evil 2 sem érdekelne tőlük. Úúúúú...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.