Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Dagidög #7 üzenetére

    Anno én is kipróbáltam az első részt, de nem hagyott mély nyomokat bennem. Számomra a legunalmasabb akciójáték volt, amivel valaha játszottam. (Utána a 2. rész demo-ját is kipróbáltam, arra még hamarabb ráuntam.)

    Az új mozdulatok (tulajdonképpen a lopakodás, a "spárgában" szűk folyosón a plafonon "kitámasztás") miatt volt némi érdekesség benne, akkor amikor megjelent, de a sztori már akkor sem volt nagy szám, és a játékmenet is hamar unalmassá vált.

    Véleményem szerint ebben a kategóriában az MGS sorozatot soha semmi nem fogja überelni. Kár, hogy annak csak az első 2 része jelent meg PC-re!

    A cikkben látható videóban nekem még a lassított részek sem tetszenek. Mindig is hülyeségnek tartottam egy akciójáték esetében ezeket a "Mátrix"-os filmszerű elemeket.

    Ennyi erővel megcsinálhatnák olyanra is az akciójátékokat, hogy amint a főhős valami feladattal, ellenféllel találkozik, akkor a játék "Pause" módba vált, a játékos szépen kijelöl minden lehetséges akciót, majd hátradől, és a játék "lejátssza helyette" az adott szakaszt. Ő pedig csak nézi, mintha moziban lenne.

    Ehhh... :legyint:

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák