Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    Majd megjelenéskor megnézzük hogy etalon vagy nem. Mert képgyártásban más is van aki nagyon jó :U

    [ Szerkesztve ]

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Gomez86 #1 üzenetére

    fegyverek esztelen tápolásának is véget fognak vetni az ígéretek szerint

    Ja, hát ez meg a teljesen rosszul összekalapált erőviszonyok (eleinte egy nyamvadt farkas is felszív orron, a közepétől felfelé megy gyakorlatilag nyíltan és mindennemű stratégia nélkül nekironthatsz egy tábornyi orknak is) kellemesen megmérgezték az első részt, nem beszélve a borzalmasan kidolgozatlan és blőd sztoriról.

    Szóval:
    1. fegyverek és páncélok egymásra/ba pakolása szűnjön meg
    2. erőviszonyokon, ellenségek eloszlásán és a sidequest-eken javítsanak
    3. írjanak egy történetet - úgy értem írjanak, ne böfögjenek valami szart

    Így máris remek rpg lehetne ez. Remélem sikerül egy jó játékot összehozni. A grafika szerintem az előző részben is nagyon rendben volt, a tájak és városok kellőképpen hangulatosak voltak.

    Sectumsempra - For Enemies

  • marcus.fenix

    aktív tag

    Az első részét teljesen felpatchelve játszottam, és tetszett. Grafikailag, zeneileg, és mindenhogy. (Na jó, a sztori épphogy elvitte a játékot, de annyit ért mint a "megnyílt 120 pokolkapu, mind egyforma, zárjad befele őket" ha értitek mire célzok.) Azt hogy az elején egy farkas is megöl, én nem bántam (bár nem volt ilyen gondom), én sokkal jobban utálom azokat a helyzeteket, amikor 20. szinten a veled együtt fejlődött levelibéka még mindíg felszippant az orrán :W És ebben nem volt ilyen. Inkább arról szokhatnának le már az RPG-írók, hogy az erdőben még az utolsó mókus is megtámadjon. Vérmókus, vérnyúl, stb.
    Nem igaz hogy nem lehet nyugodtan sétálni egy erdőben... Emlékszem itt egy idő után már megijedt ls elfutott néhány elenfél.

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • Morden24

    nagyúr

    válasz marcus.fenix #3 üzenetére

    én sokkal jobban utálom azokat a helyzeteket, amikor 20. szinten a veled együtt fejlődött levelibéka még mindíg felszippant az orrán

    Az a másik nagy probléma.

    Azzal semmi gond nincsen amúgy, ha sidequest-elés közben vagy free roam-ban mindenkinél izmosabb vagy, és lazán fejbekólintasz bárkit.
    Azzal viszont szerintem van, ha a "sztori" fővonala egyszerűen nem jelent semminemű kihívást.

    Azt hogy az elején egy farkas is megöl, én nem bántam (bár nem volt ilyen gondom)

    Hogy értsd: az elején orrba-szájba taktikázni kell, elcsalni az ellenséget, távolról leteríteni stb., mert ha face to face kerülsz többjükkel, akkor neked annyi (és igen, rohadtul reális, hogy fél tucat íjász még a félisten 99. szintű hőst is sündisznóvá lövi). Később meg már csak arra kell IQ, hogy ne felejts el lélegezni kattintgatés közben.

    "megnyílt 120 pokolkapu, mind egyforma, zárjad befele őket"

    Na ja, az is szar volt. Ellenben az Oblivionban szerintem jobb sidequest-ek voltak, mint a Two Worlds-ben. Bár ez is változó, ha jobban meggondolom.

    Sectumsempra - For Enemies

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz Morden24 #4 üzenetére

    Igen, a fővonalat úgy kéne belőni hogy végig kihívás maradjon...
    Tény hogy miután 180 egyforma kardot egyberaktam, már csak suhingatni kellett nagyokat.

    Az Oblivion mellékesei közt voltak jók, az egész játékot az vitte tovább számomra.

    A Two Worlds pedig a változatos tájrészekkel nyerte meg a tetszésem, mégha nagyon összecsapott is volt. A sivatagos rész különösen tetszett. A kelet ázsiás rész viszont nem kellett volna bele. Meg jók voltak a páncélok is, és szép darabokat lehetett belőlük kombinálni. Végülis van a játékban potenciál, és így kíváncsi leszek hogy a második nekifutás hogy fog sikerülni...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák