Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Gude

Gude
(senior tag)

Nagyon jó ár a Trine 2-ért.Nagy kedvenc :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#2) KaiotEch válasza Gude (#1) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Megveszed nekem (is)? :DD

Eladó HP OMEN 17" GTX1070 || Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#3) D1Rect

D1Rect
(félisten)

6.49-ért már elgondolkodtató a Trine 2.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#4) tf2l4d

tf2l4d
(csendes tag)

Az első rész is akciós: 1,60€

(#5) Mukorka

Mukorka
(addikt)

Megvettem mindkettőt, észre se veszem ha nincs ez a hír :)
A 2-ben még coop is van és nagyon emlékeztet régi kedvencemre a játék: The Lost Wikings.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#6) KaiotEch

KaiotEch
(veterán)

A steamen fizetés egyébként bankkártyás levonós téma?

(#7) Mukorka: Köszi. Megadod a tiedét? Nem akarom, hogy a nevemet tudják. Nem a pénz miatt :D

[ Szerkesztve ]

Eladó HP OMEN 17" GTX1070 || Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#7) Mukorka válasza KaiotEch (#6) üzenetére

Mukorka
(addikt)

Jah, mastercard vagy visa is megy. Mint egy rendes online fizetés bármire.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8) BigBlue69

BigBlue69
(őstag)

Gotham meg lett Tf2 itemre..:D De pénzért is egvettem volna.. igy mégjobb.. Trine 2 kéne még.. de kifogytam.XD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9) wikings2

wikings2
(őstag)

Trine nem létezik dobozos verzióban? :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10) ollie válasza wikings2 (#9) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

De, de a második rész dobozos változata is Steam-es.

(#11) S0m30n3 válasza wikings2 (#9) üzenetére

S0m30n3
(aktív tag)

Én Trine 2 gyüjtői kiadást láttam már teszkóban, meg lehet kapni cdgalaxisban és 576-ban is, mindegyik helyen 5k forint. Steam-en most az is le van árazva, 10 euró. Benne van az első rész, a második rész, a játék zenéje és digitális artbook.

(#12) Gude válasza KaiotEch (#2) üzenetére

Gude
(senior tag)

Hogy számolok el az asszonynál ha megveszem neked si? :B

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) wikings2 válasza S0m30n3 (#11) üzenetére

wikings2
(őstag)

Akkor dobozos verzsön lesz belőle. 5k-t megér nekem hogy láthassam a polcon is :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#14) KaiotEch válasza Gude (#12) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Odaadom én a pízt, de inkognitóban akarok maradni :D

(#15) RexpecT

RexpecT
(addikt)

Kb. mennyi idő végigjátszani a Trine 2-t?

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#16) Gude válasza RexpecT (#15) üzenetére

Gude
(senior tag)

Kb 6 óra alatt végig lehet vinni

KaiotEch: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) cbr688 válasza RexpecT (#15) üzenetére

cbr688
(senior tag)

prok ilyen 2 óra alatt végigtolják,de egy élvezetes minden achievmentes összes xp-s történet akár 20 óra is lehet egy végigjátszás...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.