Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Bird #27 üzenetére

    Az enyém még csak 2,5 de szerintem alapvetően vevő lesz a dologra :)
    Én meg pláne... :)
    Ha már farmolás, ott az aláírásodban is az van, de azt én is sokat űzöm, csak néha már igen sok :D

    Kisgépkezelő: nem vagyok oda a Falloutért, de szinte minden mai játékban 100 órákat kell betenni, hogy félig-meddig kipörgethesd magadnak azt, hogy legyen ez, vagy az. Lásd Destiny, van benne vagy 800 órám kb, mert bizonyos fegyvereket hetekig, hónapokig kell farmolni. Elsőre minden frankó, de mikor már kívülről megy minden...
    Valamennyire lehet, hogy igazad van, hogy a 2D platformerek is lehetnek farmolósak egy idő után, bár inkább mondanám ezt ügyességinek, amit el tudsz sajátítani annyira a sok vele töltött idő során, hogy végig tudod csinálni. Magyarul nehezek voltak, most meg könnyű minden, viszont ezredszerre, tízezredszerre is menned kell, hogy megkapj valamit.
    A Golden Axe-ot egyébként kb két hónapja vittem először végig életemben, és bár eltelt 15-20 év, most is nagyon jól szórakoztam vele. Ugyan a tapasztalat miatt most már jóval kevesebb idő kellett, hogy könnyedén vegyem. Lehet, hogy az is hozzátett régen, hogy nem játszhattál egész nap, ma meg amiket látok, emberek gyakorlatilag a géphez kötve élnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák