Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    nekem egy nagyon hasonlo D-link konnektorom van (W215), nagyon szeretem
    egy olajradiator van radugva, igy ha pl. keso ejjel erunk haza, amikor mar nem akarok a kandalloba begyujtani csak siman bekapcsolom indulaskor, mire hazaerunk a kisszobaban ahol alszunk, kellemes az ido, akar egesz ejjel is mehet

    HomeAssistanttal es Xiaomi szenzorokkal kombinalva akar teljesen automatikus homersekletfuggo mukodes is konnyen megoldhato, tavasszal, amikor a kandallo mar tul sok, valoszinuleg gyorsan ossze is lovom :)
    jelenleg 'manualis' a cucc, vagyis ha a kisszobaban a homerseklet adott ertek ala vagy masik limit fole megy, kapok notificationt, es kezzel tudom ki/be kapcsolni a radiatort

    #4 ha3flt: egyszer kiprobalhatnad mielott fikazod...
    az a hatalmas 'erolkodes' annyibol all hogy eloveszed a telefont (ami valoszinuleg ugyis a kezed ugyeben van, es ugyebar be van allitva hogy otthon ne lockoljon, tehat meg azzal sem megy az ido), ranyomsz az app ikonjara, 1 masodperc alatt bejelentkezik es mutatja a konnektor-listat, ahol egy ujabb erintessel ranyomsz a ki/bekapcsolo ikonra

    szerintem gyorsabb mint amennyi ido a taviranyito megtalalasahoz kell :D raadasul toksotetben is teljesen jol mukodik

Új hozzászólás Aktív témák