Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz aelod #16 üzenetére

    Ha nincs 4000W az a radiátor akkor már királyság is.

    Főleg, hogy ha belövöd, hogy fűtés indul, mert indulsz haza, de közben kiderül, hogy más dogod is van - azaz mégsem mész, lelőnéd a fűtést, de az eszközzel a kapcsolat megszakadt... Azaz vagy mégiscsak hazaszaladsz, hogy kihúzd-bedugd, vagy a dolgod után mész haza ameddig az fűt mint a bolond és dögmeleg fogad... :DDD

    Szerk
    #14:
    Ezt értem is, de mi van akkor ha nincs ilyened, hazamész, fűtés egyből be, 10 percig csinálod az egyéb dolgaid - addig felmelegszik - majd utána használod a már meleg fürdőszobát...? Értem én, de ez ilyen tipikusan csináltunk egy igényt a termékhez, nem pedig van egy igény, amire adunk egy megoldást.

    El tudom fogadni azt, hogy van olyan oldala, ami alapján nem rossz ez a koncepció, de a másik példa, hogy elutaztam, és vajon kihúztam-e hajvasalót...? Huh. Szóval nekem kicsit erősek ezek. Nem vagyok maradi, van épp elég kütyüm is otthon (igen, felesleges is van közöttük nem egy :DDD ), de számomra ez valahogy nem jó jövőkép... Valahogy nagyon nem kellene mindent okosítani. Ezt sem. Ehhez akkor kell távoli hozzáférés, hogy kiteljesedjen - onnantól kezdve már biztonsági kockázat is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák