2017. július 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) Anubris

Anubris
(őstag)

Dark Elf Army Roster

Pár egység meg Hero/Lord maradt ki, valószínűleg majd ők is jönnek később DLC formájában, mint ahogy az előző részben is a többi kezdő népeknél volt.

Amúgy a Total War Saga bejelentésről is írhattatok volna.

(#2) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Még egy évet várhattak volna ezzel legalább, ki sem hűlt még az előző rész.

(#3) Anubris válasza Fitzgerald (#2) üzenetére

Anubris
(őstag)

Mivel lesz egy harmadik része is és a három össze lesz kapcsolva (most is ha neked megvan az első rész meg a második lehetőséged lesz mega campaign-t is játszani) ezért szerintem nem várhatnak annyit, mert egyszerűen már öreg lesz ez a grafika/motor hozzá.

A történelmi játékokat amúgy párhuzamosan készítik e mellett. Először valószínűleg ezek a Saga részek jelennek meg.

(#4) Fitzgerald válasza Anubris (#3) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Igen, ezt hallottam. De ez a mega kampány dolog mit fog jelenteni pontosan? Valahogy integrálják majd egymásba a három programot? Gondolom a második rész nagyon sok mindent fog használni az elsőből.
Elképzelhető, hogy akkor nem fog annyi mindent lerántani a Steamről a program, mintha nem lenne meg az első, és csak a másodikat tennéd fel magában?

(#5) Anubris válasza Fitzgerald (#4) üzenetére

Anubris
(őstag)

"Shortly after launch, owners of both the original game and Total War™ WARHAMMER II will gain access to the colossal new combined campaign. Merging the landmasses of The Old World plus Naggaroth, Lustria, Ulthuan and the Southlands into a single epic map, players may embark on monumental campaigns as any owned Race from both titles."

A második rész a New World (Naggaroth, Lustria, Ulthuan and the Southlands) részen fog játszódni, míg az előző az Old World volt tehát a két térképet kapcsolják össze meg az ottani népeket.
Harmadik rész meg valószínűleg a Dark Land-et fogja tartalmazni.

Valami hasonló lesz szerintem a három rész majd egyben:

Tehát a színes rész az Old World, most a nyugati meg déli területeken játszódik a New World, és majd a Keleti jön a harmadik részben.

Így az összes néppel lehet majd játszani, nem csak azokkal amik mondjuk csak a második részben a New World térképen szerepelnek.

(#6) micafighter válasza Anubris (#3) üzenetére

micafighter
(PH! nagyúr)

Jöhetne már a Medieval 3 :)

,,I definitely got the rose bushes"

(#7) Realradical

Realradical
(őstag)

Amíg nincsenek készen a Skavenek én nem veszem meg a folytatásokat.

[ Szerkesztve ]

WITNESS ME!

(#8) pengwin válasza micafighter (#6) üzenetére

pengwin
(őstag)

Szerintem ez a Warhammer-világ jobban áll a Total Warnak, mert a Medieval, Medieval II, Rome, Rome II mind elég idegesítően bugyutának tűntek pl. diplomácia és gazdaság terén. Ez itt nem számít annyira. There is only war...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dani

(#9) Anubris válasza Realradical (#7) üzenetére

Anubris
(őstag)

A második részben elsőként játszható négy nép egyike a Skaven lesz.
Nem nyilatkoztak még róla, de rengeteg utalást tettek rá amiből simán rá lehet jönni, hogy a Tomb Kings lesz majd a DLC, Skaven pedig alap.

(#10) Giovan! válasza pengwin (#8) üzenetére

Giovan!
(fanatikus tag)

Eredetileg nekem sem tetszett a Warhammeres Total War, de Malekith még mindig túl epic :DD
Ha lesznek Black Arkok is, biztosan kipróbálom. :D

Tudod te, fiam, hogy mily kevés értelemmel uralják a világot? - III. Gyula pápa

(#11) Anubris válasza Giovan! (#10) üzenetére

Anubris
(őstag)

Lesznek. :K

(#12) pengwin válasza Giovan! (#10) üzenetére

pengwin
(őstag)

Nekem se tetszett erdetileg, de utána néztem mind a két Warhammer-univerzumnak, és rájöttem, hogy valószínű sokkal jobban fog ez feküdni a Total Warnak, mint az ál-történelmi köntös.

Mióta meg a Humble Monthly-ból megvan a TWH, azóta meg is bizonyosodhattam róla!
A fizetős DLC-kre még várok majd egy jó leárazást, addig meg jól el lehet vele lenni így is.

Üdv, Dani

(#13) Redlight2

Redlight2
(kvázi-tag)

Miatta szerettem meg a warhammer világát

Végre az apjáról is megtudhatok valamit! IMÁDOM a dark elfeket, az a komor brutalitás... :)) Malekith:D

[ Szerkesztve ]

(#14) Realradical válasza Anubris (#9) üzenetére

Realradical
(őstag)

A Szarvas Patkány szóljon belőled.

[ Szerkesztve ]

WITNESS ME!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.