Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz bkercso #18 üzenetére

    Jah tényleg, jópofa volt. Volt valami Technic markolóm vagy mi régen, emlékszem még vagy 2-3 féle munkagépet ki lehetett rakni belőle.
    De ha csak simán újra összerakja az ember. Szerintem a LEGO élmény az az, mikor ott van előtted egy kupacban a sok alkatrész, és keresgélsz ezerrel, van hogy 10+ percig is.. Szépen lassan, de felépül a remekmű. Mikor kezd egy-egy része összeállni, és rádöbben az ember, hogy "ahaaa, és akkor ez oda fog menni, ez meg rá, ééértem". Azért ezt az érzést szerintem vissza tudja adni akkor is, ha már kiraktad előtte. Én régen kb 1-2 évente kiraktam mindent újra :D
    Az abszolút kedvencem az a kupacban turkálás volt. A kis alkatrészek annyira színesek, szépek (főleg mikor vadi új és nincs bemattulva, csak úgy csillog), és sok félék.. Mindig is lenyűgözött. Folyton pörgött az agyam menet közben, hogy melyik alkatrész mire hasonlít, mit lehetne belőle csinálni. Fú de megjött most a kedvem ehhez az egészhez.

    Erről eszembe jutott valami. Egy ideje tervezem, hogy kéne csinálni full saját modelleket. Van ugye a tervező progija a LEGO-nak, ami legenerál egy listát, ami alapján meg tudod rendelni az elemeket. Elvileg innen Nyíregyházáról jön egyből. Valamelyikőtök csinált már ilyet? Ha nagyon hirtelen tippelnem kéne, azt mondanám, hogy valszeg nagyon drága, nem megérős, olcsóbb egy normál szett.

Új hozzászólás Aktív témák