2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) DrTroglodyte

DrTroglodyte
(tag)

Egy az egyben úgy néz ki, mintha Mike Krahulik tervezte volna. Vagy valaki, aki túl sok Penny Arcade-ot nézett. :)

(#2) hommeros

hommeros
(őstag)

Nagyon laposra sikeredett.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Hát igen a Torchligt első részénél sem az átvezető és intro videókért fizettünk.

Remélem a játék jó lesz, bár ha a DIO 3 megjelenik akkor nem tudom lesz e létjogosultsága.
Az első rész is azért volt jó, mert Diablo pótló volt. Ennek a játéknak az tett volna jót ha tavaly karácsony előtt megjelent volna.

(#4) Mukorka válasza kapeti07 (#3) üzenetére

Mukorka
(addikt)

Szerintem pont ezért csúsztatták át augra a megjelenést.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5) Nordic válasza Mukorka (#4) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Még az is túl hamar lesz neki...szerintem :U ...

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#6) Mukorka válasza Nordic (#5) üzenetére

Mukorka
(addikt)

3 hónap alatt bőven meg lehet unni a diablot is, vagy akár csak a változatosság kedvéért befizetnek majd erre is. Főleg hogy asszem ez nem egy dio3 kezdőárral fog rendelkezni. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Rajzfilmnél azért komolyabbat képzeltem el intrónak. De végül is nem ez a lényeg, ezt biztos megveszem a megjelenés után belátható időn belül, a Diablo 3-at meg valószínűleg évekig nem.

(#8) Nordic válasza Mukorka (#6) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Hát legyen igazad. Tehetséges csapatnak tartom a készítőket, és az első résszel le is tettek az asztalra egy tisztességes iparosmunkát(függetlenül attól, hogy nekem nem jött be).

ollie: El se hiszem, hogy valamit nem veszel meg:DDD.

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.