Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    válasz Tian66 #83 üzenetére

    Igazából a Silent Hill 2 úgy jó igazán, ha... Szokásos szlogen jön *dobpergés* - Fülesen játszod, nagy hangerővel. A zajok, amik vannak benne, rendesen tudnak paranoiát okozni, 1-2-szer nézelődtem, hogy mintha a lakásból jöttek volna a hangok. :D

    A másik para része pedig, ha tudsz angolul (bár, van már szinkron, felirat, blabla, de na... csak angolul a legjobb) és megérted a sztorit, elejétől a végéig. Ilyen történettel utoljára a Metal Gear Solidnál találkoztam! Egyszerűen a zseniálisnál is zseniálisabb! Egy remekmű az a játék, művészet! Ráadásul tele van szimbólumokkal, hasonlatokkal, amikre szépen rájön magától az ember (vagy utánaolvas neten), rejtett titkokkal, stb. amiktől még jobb lesz az egész. Mindegy, áradozhatnék én róla napestig. Szerintem elég sokat mond, hogy megkönnyeztem a végét férfi létemre, annyira a lélek mélyére hatol. De, hát, ezért is hívják pszichológiai horrornak, nem pedig jumpscare horrornak, mint pl. Outlast és társait.

    Itt egy kis videó, akit esetleg érdekelnek a részletek, hogy mennyire is foglalkoztak minden aprósággal a fejlesztők. Egy filmmel nem foglalkoznak ennyit, sőt! Pff, még, hogy film! :D Making of SH2.

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák