Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    Furcsa dolgok ezek. Aki Tomb raider rajongó, az a játék mely aspekutásnak rajongója? Mert a főszereplő kinézete folyamatosan idomul az aktuális szépségideálhoz (emlő méret pl.), a játék stílus és hangvétel is ahogy elnézem (horror?)... Szóval, magával a "Tomb rider" felirat kapcsán alakul ki valami pavlovi reflex, amitől az illető játszani akar vele? Mert ha így halad ez tovább, más konstans nem lesz... :N Értem én, pl. Star Wars-al is el lehet adni a WC pumpát is, de ott pl. kiborulnának a rajongók, ha Hangszoró bácsit más-más alakítaná az aktuális divatnak megfelelően.

    Angeline Jolie kapcsán... ellenben a legtöbb himmel, nekem nincs pszichés igényem akadékoskodni, hogy X nő ilyen meg olyan, ha amúgy van benne valami jó is. De attól frászt kapok, hogy ahogy telik az idő, egyre több darázs csípi szájon (meg mellen). De most tényleg... gondolják ha valami hihető méretűen hagyják, nem látnám, hogy szo... izé, telt az ajka? Nem vazze, biztos vak és hülye vagyok, inkább felfújják 50x akkorára hogy lássam, nézzen ki úgy szerencsételn, mint valami kacsacsőrű emlős. Ehhh. Lassan szopni is csak szívosszállal tud majd... nem szerencsés karrier szempontjából. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák