Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz .LnB #16 üzenetére

    A munkakörülmények mindenhol szarok ebben az iparágban, ez sajnos mára egy tök alapvető tény lett, cserébe Ancelt olyan sebességgel küldték el nyaralni, amire azelőtt és azóta sem volt példa. Előbb lécelt le, minthogy kikerült volna a hír róla a médiába. :D

    Én nem tudom, honnan veszed az infókat, hol látod azt, hogy elégedetlenek lennének. A Breakpointtal elégedetlenek voltak, nem is volt jó élmény, de még az sem érte el azt a shitstormot, mint más játékok az elmúlt években. A játékaikat veszik, elvannak velük ideig-óráig, akár még szeretik is, ha épp olyan a téma/körítés, vagy van valami gimmick, ami kiemeli az átlagból, mint a Legion bárki lehet főszereplő feature-je meg humora pl.

    Valahol azt érzem, hogy te csak a jó-rossz tengelyen tudod elhelyezni a játékokat, miközben a Ubi produktumaira tökéletesen illik a semmilyen vagy átlagos kifejezés. Valami kileng kicsit fölfelé (Valhalla) valami lefelé (Breakpoint), de egyik sem generál akkora visszhangot, mint a Cyberpunk, BF2042 negatív, vagy mondjuk a Last of Us 2 pozitív irányba.

    Ha valami miatt utálni akarod őket, akkor az NFT-s baromság miatt nyugodtan, ebben támogatlak. :D De amúgy tök őszinte leszek, eljutottunk az utóbbi években oda, hogy nincs igazán szimpatikus kiadó a piacon a nagyok közül, ami egy kicsit szomorú szerintem.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák