2017. december 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) RareParrot

RareParrot
(fanatikus tag)

70 millió konzol mellé 2 millió VR az kifejezetten népszerűnek számít :F

(#2) oriic válasza RareParrot (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nana. Egy eve van piacon csak a VR.

Live-Die-Respawn

(#3) RareParrot válasza oriic (#2) üzenetére

RareParrot
(fanatikus tag)

Csak? A Kinect volt kifejezetten népszerű :DDD

(#4) oriic válasza RareParrot (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mert azt jo ideig kotelezoen adtak a gephez. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) RareParrot válasza oriic (#4) üzenetére

RareParrot
(fanatikus tag)

x360 -hoz kötelezően adták volna?

(#6) bLaCkDoGoNe válasza RareParrot (#5) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

X360 vs. PS4... erősen belekezdtél.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#7) leslieke

leslieke
(PH! félisten)

Szép eredmény, a karácsony ezen biztos dobni fog még.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

Gyorsan közzé kellett tenniük valamit az xbx hype mellé :D

A madár az ász.

(#9) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Meg is érdemlik és ez csak durvulni fog :K

[ Szerkesztve ]

(#10) Gery9112 válasza Scholes9 (#9) üzenetére

Gery9112
(senior tag)

Erősen esélyes. :K Úgyis olyan "noname" exkluzív játékok jönnek, mint a Last of Us 2, God of War 4,Concrete Genie. Csak így tovább.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#11) Prof01 válasza LaciCRM (#8) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Az Xbox-on az új hardver se fog segíteni, amíg nincsenek exkluzív játékok. Örülhetnek, ha a generáció végére elérik az 50-60 millió darabos eladást.
A PS4 viszont ezzel a tempóval esélyes, hogy a minden idők legnépszerűbb konzolját, a PS2-t is utol fogja érni (155 millió).

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) -RARA-

-RARA-
(senior tag)

Nem ez a durva hanem hogy GTA V-ből is kb ennyi az eladott példányszám... (mondjuk az nem mind PS)

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#13) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Grat! Szép szám! :C

Ha így halad a PC gaming,lehet jövőre +1 eladása lesz a Sonynak részemre. :K

Azért nem mindegy,hogy egy kártya van a polcon és gyűjtöd rá a keretet,vagy megvan rá egy kereted és nincs a polcon.

(#14) Scholes9 válasza Gery9112 (#10) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Pont ezek miatt írtam :K :)

(#15) Gery9112 válasza Scholes9 (#14) üzenetére

Gery9112
(senior tag)

Persze gondoltam csak masszívan egyetértek veled. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#16) LaciCRM válasza Prof01 (#11) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

öö és ez engem miben érint, hogyha multiplatformokkal játszok , hogy miből mennyit adtak el?

A madár az ász.

(#17) Prof01 válasza LaciCRM (#16) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Kisebb a játékosbázis, online játékoknál érinthet.

(#18) mike1334 válasza Prof01 (#17) üzenetére

mike1334
(őstag)

És ha csak egyjátékos, multiplatform játékokkal játszik? :)

...unless the law provides otherwise.

(#19) Pöttön válasza mike1334 (#18) üzenetére

Pöttön
(őstag)

Ez egy igen szűk réteg, valljuk be. ;)

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965

(#20) mike1334 válasza Pöttön (#19) üzenetére

mike1334
(őstag)

Én pl oda tartozom (az egy szem Bf1-t leszámítva, de azt is csak addig, amíg van ea accessem).

(#21) bodry123 válasza Prof01 (#17) üzenetére

bodry123
(senior tag)

Hagyjuk már a blőd dumát. A valóság az, hogy teljesen mindegy, hogy 70 vagy 30 millió konzol kerül eladásra. Mindkét konzol elérte azt a kritikus tömeget, ahol a népszerű multi címekben mindig lesz játékostárs.

(#22) Prof01 válasza mike1334 (#18) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Nagyon nem tud érdekelni, ki miért veszi. Leírtam az egyik hátrányát. Mindenki legyen boldog a választott konzoljával! :U

[ Szerkesztve ]

(#23) mike1334 válasza Prof01 (#22) üzenetére

mike1334
(őstag)

Komolyan, mintha pénzt kapnál azért, hogy ki ne mond, hogy van amiben az xbox jobb. Én sok topikban leírtam már, hogy van amit irigylek a ps4 tulajoktól, pl a persona 5-öt, sanszos, hogy használtan fogok is majd venni egyet, ha olcsóbb lesz. Csak kíváncsi voltam megy-e ez fordítva is. De igazam lett :P

(#24) nanorambo

nanorambo
(őstag)

Nemrég vettem ps4 prot. Főként a ps exkluzívok miatt, de egyre többet jâtszom azon és egyre kevesebbet pc-n.

(#25) Prof01 válasza mike1334 (#23) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Szerintem tévedsz. Mindkét konzollal rendelkezem, az Xbox javára a visszafelé kompatibilitást és az EA Access tudnám felhozni, ami a szolgáltatásokat illeti. Exkluzívokból a Forzákat szeretem, a Sunset Overdrive tetszett és kb. ennyi. A Halo és Gears minősége már nem a régi. Lerágott csontok, míg a Sonynál mernek teljesen új címeket indítani. Sokszínűbb a felhozataluk, az idén megjelent Horizon: Zero Dawn is nagy sikert aratott, aztán jönnek hamarosan a The Last of Us 2, Detroit, God of War, Ghost of Tsushima és sorolhatnám. Lehet az mondani, hogy valakit a multiplatform érdekel, de az nem érv, mert ugyanúgy elérhető PS4-en is, sőt sok esetben exkluzív tartalmakat vagy korai hozzáférést kapnak (Call of Duty, Destiny) a PS játékosok.
Úgy gondolom, hogy a PS4 a sikerét annak köszönheti, hogy ötvözi a két rivális kínálatát. Xbox: multiplafromok, Nintendo: exkluzívok, Playstation: mindkettő.
Nem tudom miben lett igazad, de jól van. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) mike1334 válasza Prof01 (#25) üzenetére

mike1334
(őstag)

De azt most se hoztad fel a javára, hogy a legerősebb konzol jelenleg az xbox one x. Ennyiben van igazam :P de befejeztem :D

(#27) Jhonny06 válasza RareParrot (#1) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kifejezetten sok. Én kevesebbre számítottam.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2yk76Wa

(#28) RareParrot válasza Jhonny06 (#27) üzenetére

RareParrot
(fanatikus tag)

Hát amekkora VR előrejelzések voltak, ez a 2 milliós szám nevetséges kb.

(#29) Jhonny06 válasza RareParrot (#28) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy kik és mit jeleztek előre, de tekintve a játékok számát (ami még most is gyenge, nemhogy a megjelenéskor), meg hogy eddig mit produkált a VR a PC platformon, ennél több szerintem nem reális.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2yk76Wa

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.