Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz Grath #2 üzenetére

    Ez igaz, hogy kb mit akar az ember ezektől a játékoktól.

    BL 3-at már alapvetően kivégeztem, 3 kari is jelenlegi fullos end game szinten van és már csak FL4K nincs de neki is ott lenne a gear elrakva a Bankba ha 1x felhúzom a karit.

    Konkrétan a játékmenet amit imádok benne meg őrült buildekre kifarmolni a megfelelő geart. 'csakis minden bug/csalás/exploit nélkül legiten'
    Illetve nekem fontos tényező, hogy meg tudjak csinálni mindent soloba még ha nehezebben is meg több időt belefektetve.

    Ha komolyabb Bossokat meg mechanikát keresnék akkor MMO-t játszanék de abból nekem 7 év elég volt aktívan Vindictusba. 'Most próbáltam visszamenni Lost Ark-ba MMO-t játszani de nekem ez már nem megy, utálok másokra hagyatkozni 1 Raidben ahol nem is néznek utána a dolgoknak..'

    Destiny nem tudom mennyire solo barát end game szinten mert csak az ingyenes részben lévő sztorit vittem végig amikor ingyenes lett,azóta nem játszottam. 'játékmenet az tetszett mondjuk'

    Chaos szerintem egész jó dolog így kezdésnek, 4 DLC hivatalosan már be van jelentve a játékhoz és ezek inkább end game tartalmat fognak hozni elvileg. :)
    BL 3-ba se volt több megjelenéskor, sőt még ennyi se aztán később kaptunk 2 Takedownt meg Arms Race témát jóval később.

    Illetve sztem ez a Wonderlands csak azért jött részben, hogy el legyenek az emberek valamivel amíg BL 4-et kalapálnak. 'nem hivatalos de szinte biztos, nincs lezárva a sztori'
    Azért amennyire én követem a BL communityt eléggé sokan várták ezt a játékot, gondolom többen mint a potenciális új vásárlók/játékosok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák