2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Max_218

Max_218
(tag)

hatalmas mellényúlás, pedig sokat vártam tőle.. de valami őskoros. playstation 2.-es szint.. még ottis szebb játékok voltak és élménydúsabb. aki szereti a sorozatot annak marad a telltale féle epizódos játék.ami messze felűlmúlja ezt a szégyent.

[ Szerkesztve ]

(#2) Chapel

Chapel
(addikt)

Pedig itt ha nem is túl látványos, de olyan egynek jó grafja van.
Kár érte, de erősen pénzgyártás szaga van, nem meglepő az összedobott végeredmény :(

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#3) exec79

exec79
(tag)

a grafikát még le is tojnám (annyira nem szar szerintem) ha hangulata lenne és nem lenne már a főmenü is bugos, olvashatatlan betűkkel tele.

(#4) Amras

Amras
(tag)

Szeretem a sorozatot, de ez...
Gondoltam adok neki egy esélyt, de 5 perc után töröltem.
Akkor inkább Serious Sam.

Hattrick Forever!!! Huawei P8 Lite Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#5) Kareszovics

Kareszovics
(addikt)

Én csak gameplay videót láttam, de az hogy a zombi megkerüli a "lebetonozott" kempingágyat... ne mááá' :U

Csak egy részt kellett volna megnézniük, hogy dölnek-borulnak amerre a 'kaja".

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) Peterson_

Peterson_
(addikt)

Majdnem meglepődtem :U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#7) Physicist03

Physicist03
(senior tag)

Game Informer a többiekhez képest nagyon bőkezű volt :DDD

(#8) #57919488

(törölt tag)

Nem lenne semmi gond ha nem 50 EUR alapáron lenne hanem budget ár kategóriában mert a játék is annak készült.

(#9) saw4

saw4
(aktív tag)

Borzalmasan el lett rontva a játék! Többet vártam tőle, sokkal többet de ez förtelmes lett. A grafikával nem is lenne különösebben bajom, de élmény ügyileg egy nagy nulla az egész játék. Játszani akartam vele PC-n is de sajnos az első városban olyan brutálisan elkezdett szaggatni hogy csak egy nagyon lassú diavetítés lett belőle. Pedig a gép amin próbáltam nem mondható olyan rossznak. számomra ez egy 4/10 volt.

Verba volant, scripta manent. | www.uncleducky.wordpress.com

(#10) BomiBoogie

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Ilyenkor nem értem a kiadót, fejlesztőt. Ha úgyis nagy név, akkor még a kisebb hibák is megbocsáthatók, cserébe a sorozat folytatásáért, sztoriért, hangulatért, de nem. Mindenképpen valami alig értékelhető ócskaságot kell kiadni, úgyis benyelik? Úgy tűnik, ez már megint nem jött be.

(#11) Mister_X válasza BomiBoogie (#10) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Úgy vannak vele, hogy minimális ráfordítással sok pénzt is kaszálhatnának - ott a sorozat, valamint a Telltale kiváló epizódjai. Csak azt felejtik el, hogy ez így hatalmas bukta és az internet korában nagyon kevesen fogják megvenni, továbbá ezzel rontva a franchise többi szereplőjét is :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#12) BomiBoogie válasza Mister_X (#11) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Éppen ezért nem értem. Biztosan sokan voltak erőrendelők, Steam top 10-be is befért bőven, de ha utána senki nem veszi meg, nem gondolom, hogy megtérül a fejlesztési költség.

Aztán meg, ha leárazzák pár hónap utána a 10%-ra, akkor meg főleg nem.

Ld. itt volt ez a Binary Domain is, 50-ről 5-re esett pár hónap alatt.

(#13) #57919488 válasza BomiBoogie (#10) üzenetére

(törölt tag)

Activision hozzászokott a COD-ok miatt a budget fejlesztés de mégis rekord eladásokhoz.
Simán kihozhattak volna rekord eladásokat (zombis játékok tekintetében) mert a sorozat már letett valamit és DayZ-hez hasonló csak offline "túlélő" játék nagyon nagyot szólt volna szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#14) BomiBoogie válasza #57919488 (#13) üzenetére

BomiBoogie
(MODERÁTOR)

Épp ezért kár érte. Én egyedül a kalandjátékot vittem végig, de tetszett az atmoszféra, lenne még rajta "rókabőr", de itt még úgy tűnik, ezt sem tudták rendesen lehúzni.

(#15) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Na épp most néztem meg egy videótesztet, hát igen mellényúlás volt szerintem. :U

"The best things in life aren't things"

(#16) Steve1207

Steve1207
(őstag)

Az előzetes videók (vagy sample képek) még az elején tetszetősek voltak. Miután bemutattak egy gameplay videót, hát az állam leszakadt, mert kb úgy néz ki, mint amik a Quake2 után jöttek ki, buherált felújított grafikás játékok, áttexturizálva. Ez manapság a halálom és sajnos ez így néz ki. Anno a pixelekkel nem volt gond, de itt egy sablon textúra mindenhol, háát... Most felejtsük el a grafikát picit. Megtettük? Így is elég nagy pofára esés. Szívesen zombiztam volna pedig:)

Igazából azt sajnálom, hogy szerencsétleneket égetik egy ilyennel, címet, sztorit adni stb, erre...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#17) balintka

balintka
(őstag)

Nekem a program folyamatosan kilép a 2. pályán (amint a rendőrörs) van. Mi lehet az oka? GTX 650 Ti VGA-m van, legújabb driverrel.

(#18) FST200

FST200
(tag)

kipróbáltam, háát érdekes, de néhol annyi zombi van hogy lehetetlen átjutni, pl egyszer meg kell állni hogy eltolj egy autót, viszont annyian vannak hogy esélytelen, mondom megnézem a neten hogy mi van ,erre youtube találtam egy végigjátszást, ott ugyanennél a résznél a csókának berakott 4 zombit, nálam meg 20 at , ilyenkor mi van ???

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.