Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) DaveHutt

DaveHutt
(őstag)

Úgy látom, nemzetközi viszonylatban is elsők vagytok a teszttel. Árazásról mit lehet tudni?

(#2) wesder válasza DaveHutt (#1) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

9.990 az àra, de most csak 7.990

[ Szerkesztve ]

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#3) dreampage válasza DaveHutt (#1) üzenetére

dreampage
(HÁZIGAZDA)

Péntekig még 20% kedvezménnyel, 7992 forintért vehető meg Xbox One-ra (9990 helyett). Hogy elsők vagyunk-e, azt nem tudom... mivel régebbi játék, ezért sok publikáció talán nem is foglalkozik vele külön.

A játéknak soha nincs vége.

(#4) scdlsc

scdlsc
(tag)

Nagyon nagy kedvenc! Imádtam minden percét!

(#5) mepet

mepet
(PH! addikt)

Myst sorozatot imádtam, a Witness-t (majdnem) végigjátszottam, de ez kimaradt. Köszi a cikket, feldobtam a wishlistre!

(#6) Rodi 4.80

Rodi 4.80
(fanatikus tag)

Nagyon szuper játék, Ipad-en is hibátlanul megy.

Minden paranoiás engem üldöz.

(#7) pomorski

pomorski
(őstag)

Köszi a tesztet. (Nem is tudtam, hogy létezik first person traffipax-lerakó játék.)

(#8) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Én anno medium-minimum beállításokkal toltam végig PC-n 720p-ben és úgy sem volt csúnya. No meg rossz sem. A DLC-je is rendben volt (kivéve azt az utolsó ingyenest, ahol minden le volt csupaszítva, mintha egy 286-oson játszanánk, de az olyan nehéz is volt, hogy inkább hagytam). Kíváncsi leszek mit találnak ki a folytatásának. És remélem nem lövik túl a nehézségi szintet. Az első részben a "várromos" pályán volt egy lézerekkel és "szállítógolyókkal" kombinálós rész, ahol vagy nettó fél napot elszöszmötöltem mire összejött (tán azt sem tudtam igazán, hogy hogy :D ). Meg egy adag csillagot én is otthagytam, ahhoz szerintem spectator módban kellett volna előtte körberepülni a pályákat, hogy rájöjjön az ember némelyikre, hogy egyáltalán hol kell keresni. :D

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.