Új hozzászólás Aktív témák

  • s:zozo

    aktív tag

    válasz VinoRosso #34 üzenetére

    Te sem akarod nagyon érteni a kérdéseimet és a válaszaimra sem figyelsz.
    "Mivel nincs összefüggés a játék minősége és az innovativitása közt,"
    Nem a minőségről beszélünk, hanem a játék mikor kell kapjon 10 pontot egy tesztben.
    Ezek csak részei a követelményeknek, a minőség és innovativitás teszi többek között 9-10 pontossá a játékot.

    "Egy újdonság javíthat vagy ronthat a játék színvonalán lehet hozzáad egy pluszt, de az is lehet, hogy levesz belőle kettőt"
    Minek hozod ezt fel, egyértelmű hogy egy változtatás, egy újdonság rosszul is elsülhet.
    Ez esetben nem hozza a kötelezőt, hogy a te szavaiddal éljek.
    Maradjunk annál hogy az újítás údonság, innovatív elem nem negatív.

    "Ha van egy 10-es játékod ahhoz nemigen lehet hozzátenni, csak elvenni belőle"
    Micsodi? ne már miért nem lehet hozzátenni, erről szól a gamer fejlesztés, mindig lehet hozzá tenni.

    "Egy játék követelményei a szórakoztatásból fakadnak. Tehát ha egy játék maximálisan szórakoztató a maga zsánerében akkor 10-es, és teljesen mindegy, hogy van-e benne valami újdonság vagy nincs"
    Ebben az estben teli lennénk 10 pontos játékokkal és a valóban formabontó játékoknak nincs fenn tartva érték. A szórakoztatás csak egy része a követelményeknek nem maga a követelmény.

    "Ha ez így lenne akkor kb 10-15 évente jönne egy ilyen játék, mert azt, hogy nem hoz semmi forradalmi változást a játékok 99%-ról el lehet mondani. "
    Ez nem igaz, hisz sok területen lehet hozni még forradalmi változást.
    -szórakoztatás (történet, story)
    -fizikai motor
    -világ építés (nagyság, változatosság)
    -stílus
    -mesterséges intelligencia
    -stb.
    A példákat megint ignorálom, mert mint mondtam példákat én is fel tudok hozni, de jó példa Witcher 3 természetesen. Az sem mindenhol 10 pontos, pedig szerintem megérdemli.
    Mára el fáradtam és mennék játszani, tehát részemről holnap folyt köv.
    Vagy még jobb mondjuk azt hogy döntetlen és nem tudjuk egymást meggyőzni érvekkel.

Új hozzászólás Aktív témák