Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) exec79

exec79
(tag)

szóval ez lenne a tökéletes játék? Ahogy olvastam inkább film mint játék, persze nem tudom mert nem játszottam vele és mivel nincs ps-em nem is fogok.

(#2) leslieke

leslieke
(PH! félisten)

Kösz a tesztet. Még a végén megveszem. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) Ps Vita

Ps Vita
(őstag)

Én még nem is láttam olyan tesztet,ahol nem isteníteték,ez azért jelent valamit :))

(#4) oriic válasza Ps Vita (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Na most gondolj bele, én mint pont az ellentétes platform játékosa, így vélem ez a játék ennyit ér. Köztudott hogy Xbox párti vagyok, meg Halo-sorozat rajongó, de ezzel a játékkal élmény volt játszani. Mint írtam a tesztben is, vannak a játékban hibák, de ezek semmit nem vonnak le a pontszámból. Akinek PS3-a van, ki kell próbálnia.

Live-Die-Respawn

(#5) Sundesz válasza exec79 (#1) üzenetére

Sundesz
(őstag)

Ezt a Zindexen olvastad?

Hörcsög Powa'

(#6) danikollar válasza oriic (#4) üzenetére

danikollar
(őstag)

Épp ez akartam kérdezni, hogy tudtommal te xbox360-on mozgolódsz. Jó látni, hogy meg lehet győzni mindenkit a jóról, platformtól függetlenül és ezt maga a játék tette meg! Ha eddig nem tetted, akkor javaslom próbáld ki a többi Naughty Dog játékokat (Uncharted 1-2-3), nem fogsz csalódni azokban sem. Meg a God of War részeket is csak ajánlani tudom.

Nekem mindkettő konzol volt/van, így én nem vagyok elfogult egyik irányban sem. Majd valamikor ehhez is lesz szerencsém, remélem egy hónapon belül. Már nagyon várom, hogy játszhassam.
Tudtam, hogy jó játék lesz, de ilyen tesztekre én magam sem számítottam. Mindenhol szuperlatívuszokban beszélnek a játékról.

(#7) oriic válasza danikollar (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Sajnos csak ideiglenesen van nálam a PS és mivel megjött az új xbox-om, nem lesz időm egyszerre a két géppel foglalkozni. Később természetesen az általad említett játékokat is kipróbálom majd. :) :R

Live-Die-Respawn

(#8) dnorb46

dnorb46
(újonc)

Remek teszt. :R Eddig hezitáltam egy kicsit a játék megrendelésén, de most már biztos vagyok benne, hogy ezt meg kell vennem. Köszönöm :))

PSN: Don11791

(#9) Giinos

Giinos
(PH! kedvence)

Gratula a teszthez!
Őszintén megmondom,csak az összegzést és értékelést olvastam el , mert nekem az is elég volt a kedvcsinálóhoz...kicsit most vedd úgy hogy irigykedem rád , hogy játszhattál eme játékkal/filmmel :DDD
Ha lejjebb megy az ára, be kell szereznem úgy látom :R

PES & ISS PRO only

(#10) pzstm

pzstm
(Jómunkásember)

én épp filóztam azon, hogy nyáron beszerzek egy PS3-at (újat vagy használtat) aztán a naughty dog nagyjait használtan bszerzem, végigviszem és továbbadok a PS-en kevés veszteséggel. Ennyit lehet simán megérne nekem a dolog...majd szétnézek :B

A tesztet köszönjük, nekem már trailerek alapján is tetszett a cucc :C

iPhone 7 128GB Matt Black |Microsoft Lumia 950 XL |Surface Pro3 256GB Type Cover 3|Xbox One|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) exec79 válasza Sundesz (#5) üzenetére

exec79
(tag)

fogalmam nincs már, meglehet. Nincs igazság benne amúgy?

(#12) kelzsoca válasza pzstm (#10) üzenetére

kelzsoca
(Jómunkásember)

Én pedig éppen azon, hogy a The Last of Us után eladom a PS3-at a játékkal együtt, nekünk lehet beszélgetni kellene. :)

(#13) Mister_X válasza pzstm (#10) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Azért kár lenne csak Uncharted és The Last of Us miatt PS-t venned, mert rengeteg kiváló exkluzív cím van még.

A teszt nagyon jó lett, az első bekezdésért respect :R

4... 3... 2... 1... Engage! --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#14) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! addikt)

Jó teszt, köszi!
Az egyik kiváló magyar gémer online magazin 9 pontot adott rá.
A hozzászólásokban "szétszedték" a tesztelőt (az egy másik dolog h milyen stílusban...) mintha nem lenne mindegy hogy 9 vagy 10 pont...

(#5) Sundesz
Mi a bajod a zindexxel?Elég jó tesztet írtak róla.Sőt, érdekes vélemény, h a filmhez közelebb van a játék, mint a "játékhoz".

[ Szerkesztve ]

PSN: ProEvoFan_hun

(#15) oriic válasza ProEvoFan (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Olvastam a vitákat, inkább nem kommentáltam.

Live-Die-Respawn

(#16) Mister_X válasza oriic (#15) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Linkplz.

4... 3... 2... 1... Engage! --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#17) danikollar válasza Mister_X (#13) üzenetére

danikollar
(őstag)

Persze, a Killzone is remek széria, ott a Resistance széria, bár nekem az annyira nem jött be, a GT5 a hibái ellenére sem rossz játék és ugye még idén jön rá a GT6. Persze ezeken kívül is van még egy csomó, de ezek a legnagyobb címek.

(#18) CocooN-z válasza exec79 (#1) üzenetére

CocooN-z
(őstag)

Ez a hsz kb olyan volt, hogy, tudom mi az a ferrari f550 maranello, de sok kritikusnak nem jött be, meg nem is olyan szép és gyors, de persze ezt nem tudom, még nem vezettem valszeg nem is fogom, vagy majd talán, ha lesz jogsim.

Az ilyen témaindításokat hagyjuk már.

A játék meg szimplán ütni fog.

ui: orichalcos: most nézem az aláírásodat, epic :D

[ Szerkesztve ]

(#19) nyogo83

nyogo83
(fanatikus tag)

+1 játék a Heavy Rain és Uncharted mellé ami miatt beszerzek egy PS3-at.

(#20) oriic válasza CocooN-z (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Köszi. :DDD

Live-Die-Respawn

(#21) Zsoccc válasza Mister_X (#16) üzenetére

Zsoccc
(senior tag)

Azért ezt remélem nem itt akarjátok megvitatni.

Shenmue III - https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3

(#22) WongFeiHong

WongFeiHong
(őstag)

Tegnap megnéztem a játék első 20 percét youtube-on.Azt hittem elsírom magam. :)

Kötelező lesz beszerezni,mondjuk ez már a demobol is kiderült.

"Ha a sz*r olyan jó lenne, a szegények tuti segglyuk nélkül születnének" /Reggie Hammond/

(#23) Crydan

Crydan
(senior tag)

Úgy látszik megérte rá várni, talán még ebben az évben ki fogom próbálni.
Naughty Dog csak egy van. ;]

Xiaomi Redmi Pro 128GB Exclusive Edition - PS Vita 8GB - Playstation 4 1TB Ultimate Player Edition - Life's Good :)

(#24) oriic válasza WongFeiHong (#22) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nagyon nem kellett volna megnézned. :( Láttam én is hogy fennt van, de nem véletlenül nem teszem ki ide hírként.

(#21) Zsoccc
Persze hogy nem, PM-et küldtem neki.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25) WongFeiHong válasza oriic (#24) üzenetére

WongFeiHong
(őstag)

lehet igazad van,csak öcsém idehívott a géphez hogy ámuljak és erőltessem a megvételt :K

"Ha a sz*r olyan jó lenne, a szegények tuti segglyuk nélkül születnének" /Reggie Hammond/

(#26) danikollar válasza nyogo83 (#19) üzenetére

danikollar
(őstag)

Tényleg a Heavy Rain-t majd elfelejtettem, az is nagyon komoly játék. Az tényleg olyan, mint egy interaktív film.

[ Szerkesztve ]

(#27) gianni85 válasza danikollar (#26) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

3 napja vettem újra PS3-at, hogy bepótoljam a kimaradt exkluzívokat, én még a LittleBigPlante-et, Metal Gear-t és a MotorStorm cuccokat is megemlíteném :)
A játékot meg majd nyár végén, még a GTA5 előtt pótlom.

(#28) Crydan válasza gianni85 (#27) üzenetére

Crydan
(senior tag)

Én is így tettem, de az exkluzív címek csak nem akarnak elfogyni, csak gyűlnek :D
De nem nézek videót a Last Of Us-ról, akkor mi lesz a meglepetés?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Pro 128GB Exclusive Edition - PS Vita 8GB - Playstation 4 1TB Ultimate Player Edition - Life's Good :)

(#29) gianni85 válasza Crydan (#28) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

ne is mondd, csak pár hónapig volt eddig PS3-am, egyedül az Uncharted 1-2-t toltam végig. Egy minimum 20 játékos backlogom van :D

(#30) Spancho

Spancho
(őstag)

99% ,hogy soha sem fogok ezzel játszani sajna :(
Még olyan ismerősöm sincs akinek van ps3-ma mindenki boxozik :(

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#31) danikollar válasza gianni85 (#27) üzenetére

danikollar
(őstag)

Természetesen azok is jó játékok. Amint említettem én is, hogy rengeteg jó exkluzív van a ps3-ra, én csak az általam legjobbnak vélt játékokat említettem.

(#32) prolad

prolad
(őstag)

Nagyon tudhat ez a játék valamit.

Xiaomi mi mix

(#33) Logen88

Logen88
(senior tag)

Remek teszt lett, grat. :R
A játék meg... amikor megláttam az első gameplay videót tudtam, hogy nagyon jó lesz. Az ilyen játékok miatt sajnálom, hogy nincs konzolom, de1-2 játék miatt nem fogok PS3-mat venni.
Majd youtube-on végignézem. :DDD

The Last of Us is a masterpiece.

(#34) AS

AS
(PH! félisten)

Létezik 10 pontos játék?:)
Tényleg jobb lenne a 100 as rendszer:D

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#35) oriic válasza AS (#34) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Miért, ott sem lenne olyan hogy 99,999999/100

Live-Die-Respawn

(#36) AS válasza oriic (#35) üzenetére

AS
(PH! félisten)

Ilyen szempontból legjobban idm pontoz. Ha már valami 8 at kap szuper. 9 meg szinte nem lehetséges.
link
De ez már nagyon off:)
Csak én vélemény az hogy max pontszám nem létezik. De gratula jó teszt lett.

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#37) FoxiestFox

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Furán értékeltek, 10 pontos játék nincs.
A cikkben van pár szerencsétlenül idétlen megfogalmazás, szóismétlés.
Tesztnek ugyan nem teszt, de rendben van kedvcsinálónak.

(#38) gianni85 válasza FoxiestFox (#37) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

Akkor nagyon sokan furán értékelnek a szakmában...

[ Szerkesztve ]

(#39) FoxiestFox válasza gianni85 (#38) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Na ja.

(#40) Wolverine válasza FoxiestFox (#37) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Ahol pontoznak, ott biztosan akad előbb-utóbb egy-két max. pontos cucc - ami a jelen esetben 10/10-et jelent. Ritka, de van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41) ldave válasza FoxiestFox (#37) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azt kell eldönteni, hogy kinek mi a 10 pont, hisz tudjuk, tökéletes játék nincs, szóval a 10 pontot nem annak kell megfeleltetni. Szerintem 10 pontot az a játék érdemel, mely a saját műfajában, stílusában minden téren hozza a legjobb élményt a technikai lehetőségeknek megfelelően.

A Slime draws near. Command?

(#42) zone válasza FoxiestFox (#37) üzenetére

zone
(őstag)
LOGOUT blog

Egyetértek. Lehet egy játék nagyon jó, de 10/10 azt jelenti, hogy tökéletes, semmi hibája nincsen, ezt pedig kissé hihetetlennek tartom. Egymásba csúszó emberek, alacsony felbontású textúrák, idegesítő motion blur, mindezt néhány ingame screenshotot megnézve és pár pernyi videó alatt észre lehet venni.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#43) ldave válasza zone (#42) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Épp azt mondom, hogy a 10/10-nek nem azt kell jelentenie, hogy tökéletes...

A Slime draws near. Command?

(#44) Shing

Shing
(őstag)

És itt is 10/10/10/10... Most én leszek a gyökér aki 10 perces videóból dönt, de megnéztem egy videót a játékból: Megy a csávó kinyitni az ajtót (jön a gombnyomkodás), jaj nem sikerül odahív valakit (gombnyomkodás) sikerül betörni, elesik, ráront egy szörny (gombnyomkodás). Szerintem a játék első felében 2 gombot kellett nyomkodni. :DDD
Ebből a tesztből sem sikerült sajnos megérteni mi az a különlegesség amitől 10/10/10/10, talán majd valahogy valamikor végigviszem. Az viszont biztos, hogy gamepodosoknak tetszik a világvége utáni téma, az új Metro rész is 9,5 ponttal végzett. :DDD

(#45) oriic válasza Shing (#44) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Mivel spoilereket nem írhattunk, ez volt legtöbb amit ki lehetett hozni belőle.

Live-Die-Respawn

(#46) zone válasza Shing (#44) üzenetére

zone
(őstag)
LOGOUT blog

Az ilyet én is nagyon utálom. Pár hónapja volt egy ilyen játék, már nem is tudom melyik, az első fél óra alatt összesen kb. 5 percig irányíthattam a karaktert, a többi vagy párbeszéd vagy átvezető film. Egyből töröltem.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#47) Mister_X válasza Shing (#44) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Volt egy tisztes paksaméta, hogy mit nem (gyakorlatag semmit sem a történetből) lehetett leírni.

Videó alapján dönteni meg... no comment :U

(#48) Crytek

Crytek
(PH! kedvence)

13 óra tömör királyság volt csak ajánlani tudom!

AI hibák vannak benne mást nem találtam!

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#49) oriic válasza Crytek (#48) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Letoltad te is?

Live-Die-Respawn

(#50) Crytek válasza oriic (#49) üzenetére

Crytek
(PH! kedvence)

Igen!

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.