Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    válasz Stevenstyle #40 üzenetére

    Nekem pedig az egyből végletekben gondolkodó, személyeskedő emberekkel van tele a hócipőm, akkor most kvittek vagyunk?
    Mivel látszik, hogy lövésed sincs miről beszélsz így csak mérsékelten hatott meg amit írtál.
    A szivárgások igenis ártottak a Sonynak, ahogy bármelyik másik kiadó/fejlesztőnek és segített elbizonytalanodni az embereknek. A review kód pedig nem alanyi jogon jár, ez nem a Vöröskereszt hanem egy profitorientált cég.
    Az mindenképp bátor volt, hogy csinált egy ilyen videót, ahogy pl Angryjoe is, hogy ne ragadjunk le Mo-n. DE! azzal, hogy ebbe beleállt úgy, hogy nem látja a teljes képet és úgy videót készíteni... ez a clickbaithuszár megélhetési youtuberek taktikája én pedig nem ilyennek gondoltam a csatornát, ahogy ő is sokszor hangoztatja, hogy nem oda pozíciónálják magukat.
    A Sony lista frissítése igenis reális veszély, így is rengetegen éltek vissza vele. Pl. napokkal később láttam videót, ahol a srác szétspoilerezte a játékot de a háttérben a state of play gameplay ment. Persze azóta lépett a Sony és lekerült a videó.

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák