Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz Gery9112 #14 üzenetére

    Hát.... kedves kolléga.... Ezt te sem gondolod komolyan remélem. Meg remélem azt is, hogy a SONY talán nem fogja frissíteni...

    Pontosan ezért jó, hogy a SONY adott kulcsot annak is, akinek voltak kétségei. Képzeld el, kedvenceim a ND játékai, de én is húztam a számat, miközben reméltem azért, hogy jó lesz.

    Ellenben a hócipőm tele van már az ilyen (egyébként mostanában egyre divatosabb és legalább ennyire, ha nem jobban) sajnálatos gondolkozásmóddal, amikor ha nem vagy alapból “hívő” és csak fel mered tenni a kérdést látatlanban, egy még meg sem jelent játékról, hogy biztos, hogy ez is olyan jó lesz (mert esetleg vannak az ellenkezőjére utaló jelek is,) akkor már te vagy a f*sz!

    Sajnos manapság egyre többen keverik a szezont a fazonnal... attól, hogy a hírek, botrányok és az árulkodó jelek miatt valaki kétkedik, felmerül benne a kérdés, hogy baj van, attól még nem sz*rozza a várt játékot. De persze, kulcsot se kapjanak az ilyenek, mert akinek más a véleménye, az csak maradjon csöndben, csak akkor beszélhetsz, ha jót mondasz, ha egyezik a véleményed? Hát gratulálok az ilyen gondolatmenethez. Ülj le fiam egyes...

    Egyébiránt még talán az egyik legjobb reklám, amikor a kétkedőt sikerül meggyőzni úgy, hogy teljesen eloszlanak a kételyei és a véleménye nyilvánosságot kap.

Új hozzászólás Aktív témák