Új hozzászólás Aktív témák

  • Logen88

    aktív tag

    A megjelenés előtti szivárgások meg sz*rkavarások tuti negatívan hatottak az eladásokra, de ez így is szép teljesítmény. :R
    Amennyire én láttam, sokan azon vannak kiakadva, hogy a fejlesztők hazudtak, hogy kik is lesznek a game középpontjában, nem úgy alakult a sztori ahogyan várták (a játék második felére gondolok, meg az elején arra a bizonyos jelenetre). Manipulálták az embereket, ha tudták volna, hogy erről fog szólni a történet, fele ennyien se vették volna meg. Teljesen bemocskolták az első részt... Én ilyeneket olvastam.
    Szerintem ezt a sztorit csak így lehetett elmesélni, de én megértem azokat is akik haragszanak. (kivéve akik végig se játszották és úgy alázzák).
    Véleményem szerint remek a game, de az első rész fényévekkel jobb. Minden tekintetben (a gameplay azért sokkal jobb lett ;] ).
    Oké, hogy ehhez a sztorihoz más karakterek kellettek, de Owen meg ilyen Manny figurák hol vannak egy Tess vagy Bill szintű karakterhez? Sehol, bár ez csak az én véleményem. Ezzel az izmos hölggyel és barátaival elég nehezen tudtam azonosulni, de csak sikerült pár óra játék után. Azért nem lettem egyiknek sem a rajongója. :)
    A vége nagyon tetszett, el is gondolkodtam rajta hosszasan, egymagamban.
    Súlyos volt ez a game.
    Vajon lesz folytatás?

    The Last of Us is a masterpiece.

Új hozzászólás Aktív témák