Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz GeryFlash #41 üzenetére

    Milyen rakás negatív dolog? A kevés fegyver és a viszonylag kis látótávolság mellett lényegében nincs más baja a programnak. Az pedig, hogy az elején tele volt bugokkal, jó, picit zavaró volt, tényleg. De a srácok hozzáállása, hogy gyorsan reagálnak a játékosok hibajelentéseire és folyamatosan adják ki hozzá a patch-eket, szerintem olyan pozitívum, amivel kevés más kiadó rendelkezik.

    Igen, lehet, hogy picit elfogult vagyok, de elvégre egy magyar programról beszélünk, ami olyanok ellen veszi fel sikeresen a harcot, mint a Diablo III... :U A preview verzió tényleg rossz volt, mint írtam a bevezetőben, el is vette a kedvem tőle. De a végleges kiadás teljesen más képet mutatott és ha nem küldték volna tesztelésre a készítők, akkor is megvettem volna, mert 3K-t simán megér a játék...

    Szóval elfogultság nélkül is bátran ajánlom mindenkinek, már csak azért is, hogy támogassuk vele a magyar játékkészítők munkáját. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák