Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz sad_Vamp #28 üzenetére

    Nem..szerintem mikor kijött egy nagyon jó játék volt..
    A kieg meg még jobbá tette..nem volt olyan nyomasztó mint az első, de a sok újítás szerintem nagyon odatette..
    A gond az volt hogy több éven keresztül alig alig változott valami benne, aztán jött egy darab ember aki egy az egybe mindent lecserélt és ugyan az alapjai megvoltak, de konkrétan jobb játékot csinált mint a Blizz.
    A Blizz valamilyen szinten ezt be is látta, hiszen a Median alá pakolt egy Bnet szervert külön :K

    Persze hosszú évekig azzal sem játszottam folyamatosan..elővettem , majd eltettem és valószínűleg a D3 is ilyen sorsra jut, de amíg egy olyan játékot kapok amivel vagy így vagy úgy, de legalább 3-500 órát játszom...az már sz*r nekem nem lehet.

    Főleg a mai játékok mellett amiket megveszel ugyanannyiért mint a Diablot és 6-óóra múlva kb örökké a polcodra száműzöd..

    Nem mondom hogy a D3 nem lehetett volna jobb, de ennyi pénzt nekem bőven megért..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák