Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz FehérHolló #23 üzenetére

    Eredetileg csak poénkodtam, de most már rákerestem erre a Neten, és állítólag megoldható... Morrowindről van szó, félreértések elkerülése végett. Szóval, arról nem találtam semmit, hogy mi van ha előbb vagy vérfarkasemberbácsiemberfarkas, vagy ha a 72 órás lappangás alatt kened magad össze mindkét betegséggel (látom ahogy kergetem a szörnyeket "Adj egy harit!" felkiáltással...). Viszont egyesek állítják, hogy a vámpírok immunitása ideiglenesen megtörhető ha saját magukra egy jó erős Weakness to Common Diseaset nyomnak (a Sanies Lupinus egy common disease). Aztán azt is említik, hogy elég hányatott az ilyen karakter sorsa, mert éjjel farkasember formában egyszál f*szban kell rohangálnia, nappal viszont gáz kimennie mert vámpírként folyamatosan sebzi a nap (bár folyamatosan erősen gyógyító cuccal ez elvileg kiküszöbölhető, vagy vinni kell magaddal egy bála gyógyfüvet vagy ilyesmit). (Esetleg jó magas alkímista skillel lehet napkrémet készíteni? :) )

    Szóval a tudomány mai állása szerint a lehetőség fennál... Nappal égve rohangáló vámpir macsaka (khajiit), éjjel őrjöngő kutya. Yeeeah... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák