2018. október 20., szombat

Gyorskeresés

(#1) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Eddig nem tűnik olyan nagy számnak.
Kíváncsi vagyok mivel fog kitűnni a sok ingyenes megoldás közül...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#2) BomiBoogie válasza errorcode06 (#1) üzenetére

BomiBoogie
(SZERKESZTŐ)

Grafikában és játékmenetben sem látok fejlődést, egyelőre a Skyrim is bőven elég szórakozást nyújt, időben és térben, úgyhogy én is kíváncsi vagyok, mit tudnak hozzátenni.

Vagy csak abban bíznak majd, hogy a név úgyis elviszi.

Mert most a fejlesztő a videóban átszellemülten beszél a dobozokról, amikben találhatsz dolgokat, de ez azért kevés lesz. :D

(#3) zsoltti válasza BomiBoogie (#2) üzenetére

zsoltti
(senior tag)

Jah, tiszta oblivion . Ha ingyenes akkor kipróbálom biztos! annyit megér :)

AKCIÓ Dell XPS 13 - 15 ultrabook!!!

(#4) BomiBoogie válasza zsoltti (#3) üzenetére

BomiBoogie
(SZERKESZTŐ)

Gondolom, havi előfizetéses nem lesz, inkább free-to-play.

(#5) Szőrös  válasza BomiBoogie (#4) üzenetére

Szőrös 
(PH! kedvence)

Miért ne lehetne ?

A SÖRöm a legszebb öröm !

(#6) BomiBoogie válasza Szőrös  (#5) üzenetére

BomiBoogie
(SZERKESZTŐ)

Nem tudom, mennyire életképes a modell, a WoW is túl van már a csúcson. Hányan áldoznak havi 1-2 játéknyi pénzt egyért? Meglátjuk.

(#7) Wolverine válasza BomiBoogie (#6) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Ezt egy szolgáltatásnak kell felfogni, mint a kábel tv-t. Ha neked megér ennyit a saját szórakozásod, akkor ki fogod fizetni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) BomiBoogie válasza Wolverine (#7) üzenetére

BomiBoogie
(SZERKESZTŐ)

Egyébként erre vonatkozóan van valami támpont, hogy ez milyen lesz?

(#9) Szőrös  válasza BomiBoogie (#6) üzenetére

Szőrös 
(PH! kedvence)

A fanok közül sokan. Hivatalos fórumon volt erről szavazás ott a p2p modellre szavaztak nagy többségben. Az meg hogy a wow túl van a csúcson nem jelent semmit mivel a TESO még meg se jelent .

Egyébként Én is a p2p-t preferálom esetleg a bp2-t a f2p mmo-k nagy része egy átverés.

(#10) Wolverine válasza Szőrös  (#9) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Viszont egyre több az ellenpélda.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) .LnB válasza BomiBoogie (#2) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Abban bízni, hogy a név elviszi az elég nagy butaság. Ebbe egy Star Wars játék is belebukott már.

(#9) torz on borz: Igen a f2p a legnagyobb marhaság amit valaha kitaláltak a játékfejlesztők. Átverés az egész, és rosszabb a havidíjas modellnél.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#12) Wolverine válasza .LnB (#11) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Amint említettem, vannak olyan példák, amelyeknél perfektül működik a freemium rendszer, és nem válik a játék pay2win felállásúvá...

(#13) .LnB válasza Wolverine (#12) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Tudsz példát mondani?

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#14) L_ajos válasza .LnB (#13) üzenetére

L_ajos
(őstag)

Star Trek Online - A legjobb példa: The Lord of the Ring Online, Champion Online stb. Ezek a mai napig is kapják a kemény "kiegészítőket" és a milliós bázisuk is atomstabil.

PSN felhasználó: Foxxika | Huawei Mate 10 Pro | Canon EOS 1300D Kit

(#15) Wolverine válasza .LnB (#13) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

A Cryptic MMO-i: a Champions Online és a Star Trek Online. A Neverwinter még friss és kiforraltlan, ezért arról nem merek nyilatkozni.

(#16) Szőrös  válasza Wolverine (#15) üzenetére

Szőrös 
(PH! kedvence)

ezeket mondjuk nem nevezném sikerprojekteknek bár mondjuk tény hogy szépen elvannak mint a befőtt tehát a helyük biztos. meg nem is f2p mmoként indultak.

[ Szerkesztve ]

(#17) Cathfaern válasza Szőrös  (#16) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

WoW-on kívül van nyugaton MMO sikerproject? ;] Btw. Guild Wars 2, TERA Online is jó példa a nem p2w (de nem is előfizetéses) modellre. Illetve a júniusban ingyenessé váló Rift se lesz p2w.

Ja hogy f2p-ként induló... na az más tészta, olyat én se tudnék mondani. Mondjuk nem is nagyon indultak nagy projektek (eddig) direkt f2p-ben.

[ Szerkesztve ]

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#18) Wolverine válasza Szőrös  (#16) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Valóban nem freemiumnak indultak, de ilyenből eleve kevés volt és azok mind ázsiai eredetű játékok, amik Európában jellemzően buknak.

A Champions nem igazán sikeres, mert nagyon elhanyagolják, még a City of Heroes bezárásával felszabadult játékosokat sem próbálták meg behúzni; a Star Trek viszont szerintem eléggé az lett, amióta freemiummá vált, brutális mennyiségű játékossal lehet találkozni mindenhol.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.