Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    Látom nagy a csalódás, amit én is csak alá tudok támasztani sajnos...akinek fáj az kérem ne olvassa tovább!

    1. Karaktergenerálás jónak mondható, vannak benne tetszetős dolgok, DE miért nincs benne az a szakáll foma, vagy valami hasonló ami az intróban volt a nord-os főhősnek? Én azért meg tudnék őrűlni egy ilyen játékban. Ezen még túl tudtam magamat tenni...tehát a karakter generálás az jó pontot érdemel (én itt minden egyes játékban sokat időzöm, ezért írom ilyen hosszan).
    2. Sokan jelezték, így én is: valóban sok a töltési idő belépéskor! Ezt én jelenleg a BETA-nak tudom be és nem is kritizálom tovább emiatt.
    3. A játék grafikailag nem hoz csalódást, szerintem nagyon szép (én nem láttam azt a bizonyos textúra problémát). Tetszik a napszak változás, kezdőpályán már éppen jött fel a nap amikor befejeztem a játékot. Haveromat még egy kiadós vihar is elkapta, közben villámlott is. Szóval e téren nincs panaszom.
    4. Innentől kezdve jönnek a bajok: a karaktermozgás és harci animációk borzalmasak!!!! Szögletes, nem folyamatos, hiányosak....hm...szarok? Szerintem még finoman is fogalmaztam. Példának tessék megnézni az AION-ban egy gladiátort, vagy akár a sokat szidott SWTOR harci jeleneteit. Messze nem jönnek ezek a hiányérzetek (persze semmi sem tökéletes). Külön undormány volt a hajfrizura statikus mivolta: mintha a testéhez lett volna ragasztva a haj és nem mozdult sohasem, ugrálásnál sem reagált. MMO? Tessék megnézni a GW2-t e téren. :DDD
    5. Nagyon zavaró szokott lenni számomra a térkép kezelés és annak kiadolgozása. Ezt itt nevetséges szinten van kitalálva. Ellenpélda erre a WOW és SWTOR valamint AION térképei és annak megoldása: mindíg látom hol vagyok, van zoom (akár az egész világot látom rajta, ezzel is jobban érzékeltetve a világ méreteit) és látom a csapattársaim pontos helyét, küldetéseit az enyimével hasonlóan.
    6. Harcrendszer: egyszerűen szörnyűűűűű!!! Ezt hogy a búbánatba sikerült így megcsinálni? A Skyrim sem tökéletes e téren, de ezt mintha egy kezdő orosz programozógárda csinálta volna....Már a karakter futása is iszonyat! Erre még rájön ez a béna harci mozdulat animáció 2014-ben és ott a vége. Az UI szinte nincs is, ami még nem zavaró, de az ikonok és a többi már igen. A skillek és a szintugrásnál kiosztható talentpontok(?) eléggé átláthatatlanok, de legalábbis szokni kell őket. A használható skillek száma 5+1-nél megáll, tehát nem törték magukat sokat a fejlesztők ezen sem.

    Végítélet: biztosan nem fogom megvenni, nemhogy előfizetni rá. Marad a GW2, SWTOR és WarThunder trió. Bőven elegendőek, és minden igényemet kiszolgálják :DD Ráadásul én döntöm el előfizetek e vagy sem, attól függően mennyire van időm játszani és hogyan akarok játszani velük. :))

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák