Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz matafaka #34 üzenetére

    Ha csak a pwer toggle kapcsolja be a készüléket, akor az azért lehet mert vagy két különböző kód kell neki a ki- és bekapcsoláshoz, vagy hibás az adatbázisban levő kódsor.

    Mindkét esetben uaz a megolkdás, hogy amikor programozod a távot, ki lehet választani, hogy milyen kódra kapcsoljon ki - be a készülék. itt társítsd a poeron-hoz a power toggle-t és kész is.

    Sajna nem tudom már konkrétan leírni a lépéseket, emrt nincs meg a távom, de sztem rájössz, hogy miről van szó.

    Egyébként a fő power gomb, ami a készülék tetején van, csak activties módban működik sajna. (ezt pl. rohadtul utáltam benne)

    Az activities valóban idegesítő módon mindig ezt csinája. Ez is zavaró, bár bizonyos szempontból kibírható dolog. Nem lehet lebeszélnia rról, hogy mindenképp be és kikapcsolja a készülékeket. Ez alól igazából egyetlen - félmegoldás szerű - kivétel van, ha mindig csak ezzel a távval kezeled a készülékeket. Ő ugyanis megjegyzi, hogy szerinte mi az utolsó állapota az adott kütyünek és ehhez kéepst kapcsolgatja ha kell. tehát ha úgy érzi, hogy szte be van kapcsolva, akkor nem fogja újra bekapcsolni.

    Monduk ez nem 100%-os megoldás a problémádra, mert kikapcs. állapotban, akkor is egy powerOn jön előbb és csak utána az eject. De sztem ez nem akkora probléma, hiszen a bekapcs, az gyors dolog.

Új hozzászólás Aktív témák