Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) mephi666

mephi666
(veterán)

május1: wolverine film+játék... aztán május21: terminator... jó ez az év :) és külön pozitív christian bale a főszerepben... :) equilibrium, gépész, új batmanek nagyon jók voltak... shaft-ben is jót alakított, igaz ott elég szemét szerepet kapott :)) az amerikai pszichó nem nagyon tetszett... főleg azért, mert a könyvtől teljesen eltér... egy értelmetlen hent lett a film :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Chrys_

Chrys_
(addikt)

Az AI a videó alapján nem tűnt valami nagy eresztésnek. De ezzel nincs leírva a játék.

So obvious that Stevie Wonder could see it. "Alles unter 2 Bar Ladedruck ist Sauger."

(#3) nrgia

nrgia
(őstag)

Nekem bejön... :K nagyon is!

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) Zirowe

Zirowe
(nagyúr)

Hm..
Még jó,hogy a filmekbe mondják, hogy a jelen fegyvereivel nem lehet sérülést okozni a robotoknak,nem is sikerül nekik (ezt úgy ahogy a sorozatban is próbálták betartani),erre itt kb csak rendes mai fegyvert láttam és sorolt fel a faszi:S
Lőporos fegyvereknek nem kéne,hogy hatékonyak legyenek,elő a plazmaágyúkkal!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Gomez86

Gomez86
(senior tag)

Az ott a videóban csak nem egy osztott képernyős Co-Op volt??? Mert ha igen, akkor az első lődözős játék lesz amit megveszek Box-ra... :C

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) TheDragon007 válasza Zirowe (#4) üzenetére

TheDragon007
(senior tag)

Ez igaz, nem kicsit lerombolja a menekülés a túlélésért feelinget :W

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#7) D1Rect válasza Zirowe (#4) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Nekem is ez tűnt fel, ha nem is plazmaágyú, de legalább valami nagyobb BUMM. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#8) tacsk0 válasza Zirowe (#4) üzenetére

tacsk0
(aktív tag)

Hello

Igazad van fegyver teren, masreszt szerintem nem egy nagy szam, hentelos robotos jatektermi jatek.

Udv tacsek

(#9) D1Rect válasza tacsk0 (#8) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Az vagy az egyből, vagy a kettőből volt, ilyen uzival lehetett játszani, nagy volt....

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#10) tacsk0 válasza D1Rect (#9) üzenetére

tacsk0
(aktív tag)

Hello

Jaja:) na mind1 azert kivancsian varom!

Udv tacsek

(#11) Findzs

Findzs
(addikt)

óriási lehetőségek vannak ebben a terminátor témában
nem is értem miért nem készült még egy épkézláb terminátoros játék, na hátha majd ez
mondjuk fejlesztgethetik még egy kicsit ami rá is fér mert elég béna az ai meg a karakterek mozgása

egyébként az tényleg érdekes hogy sima mai fegyverekkel nem lehetne elvileg ártani nekik mégis a film előzetesében is Bale fejbe lő egy földön fekvő terminátort sima amcsi géppityuval
(legalábbis annak tűnik)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#12) Zirowe válasza Findzs (#11) üzenetére

Zirowe
(nagyúr)

Arra azt a magyarázatot adják, hogy a háború azon szakaszában még nem voltak annyira megerősítve a robot páncélzata és az emberek fegyverei is elkezdtek erősödni.
De mintha a film előzeteseiben előbukkanának valahol kis plazma sugarak:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) Kevinmaster válasza Zirowe (#4) üzenetére

Kevinmaster
(tag)

Igen, sajnos ez már bennem is megfogalmazódott :N Mindegy, attól még várom, és még lehet jó a játék, de ez nekem is szemet szúrt...

(#14) D1Rect válasza Zirowe (#12) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Jajj, ez de gyenge.... Mondujk az előzetest nem láttam, de sztem meg lehetne oldani úgy hogy a kisebb/gyengébb ellenfeleket valami puskaporos szerkezettel, a nagyobbakat:gránát, RPG, stb...
Persze jártatom a számat, de úgyis átgondolták vszínűleg... :U

(#15) Zirowe válasza D1Rect (#14) üzenetére

Zirowe
(nagyúr)

Azért eddig a legaljább húzás az volt,amikor a Terminátor sorozatban Cromartie-nak szétrobbantották a fejét sima shotgunnal..
Eléggé gagyi volt,mert elötte a shoti még csak meg se karcolta.
Aztán jöttek a fan kitalálások,hogy biztos uránmagvas lőszereket használtak.
Persze..

No meg utána a feje és a chiptartója is(ami megsemmisült a shotitól)visszanőtt,hogy elfoglalja a testét John Henry..
Ennyit erről:S

Bocs az off topicért.

(#16) D1Rect válasza Zirowe (#15) üzenetére

D1Rect
(félisten)

"Aztán jöttek a fan kitalálások,hogy biztos uránmagvas lőszereket használtak.
Persze.."
Magyarázzák a bizonyítványt :))

(#17) winfier

winfier
(senior tag)

Nem gyenge a videó :C :C

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#18) joshua7

joshua7
(veterán)

Na, ez tetszik. Már alig játszom, de ezt biztosan végig fogom majd vinni. :R

Semper Fi

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.