Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Alapvetően örülni szokás a kis gépigénynek, de itt azért elég vészjósló az, hogy közepeshez sem kell erőmű.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) Steve1207 válasza laceszgamer (#1) üzenetére

Steve1207
(őstag)

A Rambo The Video Game a vészjósló a csapattól :D Nyilván lesz előrelépés az eddigi munkáikhoz képest, de ha 5 évvel ezelőtti fps színvonalat fog képviselni már örülni lehet.

PSN ID: Stewie1207 | "A nevem Randy és öö.. Én csak szeretem a sört."

(#3) laceszgamer válasza Steve1207 (#2) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Az még kimaradt nekem, pedig tervben volt, most lestem már nem is megvehetö Steamen, bár lehet jobb is így, Rambo filmek nagy kedvencek, nem kéne ezzel úgymond elrontani a hangulatukat. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) Neurotoxin válasza laceszgamer (#1) üzenetére

Neurotoxin
(senior tag)

1080p@60 fps. i3-al, hát persze...

"Fly down to the beach, have a nice cold beer and just enjoy the day" Jokke Sommer .::. Within Temptation .::.

(#5) Corleone33 válasza laceszgamer (#3) üzenetére

Corleone33
(aktív tag)

ebay-en meg egyéb helyeken a kiadó még jóáron szórja a kulcsokat+ preorder figurákat (én is onnan húztam be).

Hát, játék közben nem igazán volt őszinte a mosolyom..

(#6) Shing válasza Neurotoxin (#4) üzenetére

Shing
(őstag)

Egy i3-4160 már nagyon sok mai játékot elbír 60FPS-el. Ha nem is 100%-osan stabilan. Ez meg úgyis vmi egyszerű lineáris játék lesz.

Anti-hype

(#7) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

"i5 8400 @ 2.8GHz/AMD Ryzen 5 2600 @ 3.4GHz" Jó hogy nem Intel notebook/vagy sorbakötött AMD szerverek kellenek a QHD/60 FPS-hez. ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#8) Silenzio válasza Steve1207 (#2) üzenetére

Silenzio
(addikt)

Crysis 1 FTW mai napig. Úgyhogy az nem gond. Én még a Land of the Dead fps-sel is elvoltam, pedig retek szar volt.

A privát üzenetet preferálom, végső esetben hívj telefonon.

(#9) GodGamer5 válasza laceszgamer (#1) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Az ajánlott megintcsak a szokásos 1070-es, úgyhogy nagy gond nincs, ez is a szokásos u4 engine-es game.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#10) laceszgamer válasza Corleone33 (#5) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Na meglesem akkor még ott, tegnap csak pár kulcsos oldalon lestem meg, ott meg 20+ euro volt minden helyen gondolom a fennmaradt készletekkel jól akarnak keresni, de annyit nem ér meg. :D

(#11) Corleone33 válasza laceszgamer (#10) üzenetére

Corleone33
(aktív tag)

[link]

A legszebb hogy ezeket maga a játék kiadója árusítja, gondolom rahedli példány maradt még raktáron amiktől meg akarnak szabadulni.

[ Szerkesztve ]

(#12) XuChi válasza Ragnar_ (#7) üzenetére

XuChi
(addikt)

Miért, ezek olyan nagy elvárások így 2019-ben ?? i5 8400 ár [link], a Ryzen 5 2600 pedig [link]

Ezek egyáltalán nem nagy igények szerintem :)

(#13) Bird válasza XuChi (#12) üzenetére

Bird
(addikt)

A ramokat, hozzá való alaplapot, meg vga-t, ssd-t, házat, billt, egeret, monitort, házat, hangfalat, pasztát, kellékanyagokat elfelejtettél linkelni.... :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#14) XuChi válasza Bird (#13) üzenetére

XuChi
(addikt)

Azok sem drágák amúgy. De hagyjuk, legyen ez a gépigény akkor “atomerőmű igény”.

Nem is értem miért nem mennek a játékok a 2 magos celeron-nal meg az Intel HD fossal. Felháborító :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.