Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Silenzio #25 üzenetére

    Én úgy tájékozódom, hogy sokat olvasok és ami sok megbízható vélemény szerint jó, azt berendelem, majd ha úgy van, visszaküldöm (sorry amazon). Ami abszolút legjobb szerintem galaxy buds árkategóriában, az a Lypertek Tevi. Készül rá a iphone app is, letölthető, de nem látja a fülest elvileg, szóval preview fázisban van. Kiegyenlítettebb füles, jó térrel és istrumentális szeparációval, az akku valami brutálisan jó. Ami több féle zenére jó, de jóval drágább az a Sennheiser Momentum (több szub-basszus és a nagyon jól működő eq miatt). Itt van nagyon jó a hear through feature is és az auto pause is jól működik. Az egyedüli hibája, hogy gyakran kell tölteni, mert nem kapcsol ki töltőbölcsőve téve, csak stand by módba kapcsol, amitől folyamatosan merül. Appból ki lehet kapcsolni egyébként mielőtt visszateszed a tokba. Ha ezzel együtt tudsz élni és nem számít a pénz, akkor inkább Sennheiser. Amit még nem poróbáltam és hasonlóan jó lehet, mint a Sennheiser az az MW07 plus.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák