Hi​rdet​és​

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Obyboy

Obyboy
(őstag)

:C Felül notch alul pedig ujjlenyomat olvasó... :W
Lehettek volna egyedibbek és alul is notch-os stílusban kellett volna megcsinálni az ujjlenyomat olvasót. ;]

"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban. _________________ Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#2) hyperspace válasza Obyboy (#1) üzenetére

hyperspace
(őstag)

Te marketing zseni vagy. Hát milyen jól nézne már ki :C

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) Barkin

Barkin
(őstag)

A Mate 10 Pro fényében ultragáz, amit a Huawei művel.

(#4) jegenye77

jegenye77
(PH! addikt)

Amúgy miért lett P20 a neve P10 után?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#5) Darksiders84 válasza Barkin (#3) üzenetére

Darksiders84
(tag)

Ja da azért lehet még reménykedni a hivatalos bemutatón kicsit másabb lesz talán.

(#6) sheratan válasza Obyboy (#1) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nem lehet, mert el kell valahova tenni az LCD vezérlőjét is.

Eladó Voigtlander 15mm f4.5 (L39): https://hardverapro.hu/tag/sheratan

(#7) jegenye77 válasza Barkin (#3) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

Mate sorozat remélem nem lesz ilyen elcseszett.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8) Barkin válasza Darksiders84 (#5) üzenetére

Barkin
(őstag)

Kizártnak tartom, hogy ne legyen notch. És ezzel el is kaszálta magát nálam a gyártó.

(#7) jegenye77 Ámen.

[ Szerkesztve ]

(#9) jegenye77

jegenye77
(PH! addikt)

Mellé lehet lőni de egy ekkora öngólt akasztani!?
Nem is értem őket!
Egy olyan dolgot koppintottak le ami eleve megosztó volt!
Így meg aztán... :(

(#10) judas13

judas13
(őstag)

:R :R :R :R

Xiaomi

(#11) Fakirr1 válasza sheratan (#6) üzenetére

Fakirr1
(PH! addikt)

....amit a szalagkábelen találsz a kijelző MÖGÉ behajtva.....

Tök jogos a kollega felvetése és simán megvalósítható is lenne....

10 fajta ember létezik: Aki érti a binárist és aki nem...

(#12) LilProphet90 válasza jegenye77 (#9) üzenetére

LilProphet90
(fanatikus tag)

Főleg pont a Huawei, aki azért annyira nincs rászorulva mások ötleteire.. és akkor lesz itt még OP meg LG is, amikor mindkettőnek számos példás és egyedi megoldása volt. Szomorú.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#13) Sinesol

Sinesol
(őstag)

Nagyon rendben van a hardver és a design is, már csak az a kérdés mennyibe kerül majd itthon.

[ Szerkesztve ]

(#14) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Kicsit hihetelen, hogy a cég ilyen idétlen, béna - sőt gagyi! - megoldáshoz folyamodik.

Ez kimondom: tákolmánynak hat és nem lehet rajta finomítani.

Szerintem elkapkodták a projektet.

Eladó Citizen Promaster díszdobozos készlet extra elemekkel. Blackberry ID on BBM: 2BE08052 Delete Facebook!

(#15) jegenye77 válasza LilProphet90 (#12) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

Valahogy még mindig nem akarom elhinni, hogy ez így fog kinézni!

(#16) Barkin válasza jegenye77 (#15) üzenetére

Barkin
(őstag)

Pedig voltak korábban nagyon gusztusos koncepciók. Például ez:

(#17) bkiky01

bkiky01
(senior tag)

Gáz, vagy nem, nekem tetszik.. :)

Bontatlan Optikai - RCA/Jack átalakító tartozékaival Eladó!! Érdeklődi PM-ben!

(#18) sheratan válasza Fakirr1 (#11) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ehhez képest külön spéci megoldás AMOLED esetén, hogy az egész kijelzőt hajtják vissza. Ha szalagkábellel megoldhatnák, akkor minek bonyolítani?

(#19) Polarstar válasza Barkin (#16) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ez nagyon elavult, múlt századi megoldás... :D :D

Eladó Citizen Promaster díszdobozos készlet extra elemekkel. Blackberry ID on BBM: 2BE08052 Delete Facebook!

(#20) Herreløse válasza bkiky01 (#17) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Miért lenne gáz,ha tetszik? Szubjektív dolog.
Nekem pl.nem tetszik. Szerintem gagyi,mint az összes többi,amit valaha gyártottak.

Norsk kriger

(#21) Barkin válasza Herreløse (#20) üzenetére

Barkin
(őstag)

Muszáj flamet kelteni?

(#22) Fakirr1 válasza sheratan (#18) üzenetére

Fakirr1
(PH! addikt)

A többi alkatrész belső elhelyezése miatt.. Eddig minden hüvely ilyen agyament módon volt megoldva belül.. Volt pár nálam javításon. Utálom is , mint a sz****t...

Barkin: nem flame..konkrétan még julifont is inkább vennék,mint hüvelyt. Van,aki meg csak azt...izlés dolga....

[ Szerkesztve ]

(#23) kakuk.tamas válasza sheratan (#18) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Te most az edge kijelzőt hasonlítod a kávamentes kijelzőhöz?

Zalaegerszeg ~ Xiaomi Redmi 4X 3/32GB ~ Huawei P10 Lite 3/32GB ~ Xbox One S 1TB ~ LG 43UJ63 ~ Lenovo ideapad 320 15ISK ~

(#24) MMMMMM

MMMMMM
(kvázi-tag)

Szerintem a legtobb vasarlot nem erdekli majd h mire hasonlit vagy lehetett volna igy vagy ugy szebb. Bemennek kézbeveszik és megveszik elofizetve, mert akarhogyis nem olyan csunya és akinek tetszik az X de nem adna ki egy teloért annyit(meg elofizetve sem) akkor a p20lite és p20 is tetszeni fog
Nem volt ez olyan rossz dontes a huaweitol, sokan kézbefogjak venni mar az elso megjelenesnel is.

(#25) Barkin válasza Fakirr1 (#22) üzenetére

Barkin
(őstag)

Te azért nem szereted a Huawei-t, mert nehezen javítható. Legagyizni egy gyártót minden alap és érv nélkül, na az flamekeltés.

[ Szerkesztve ]

(#26) Mr Keszi

Mr Keszi
(fanatikus tag)

Engem személyszerint nem zavar a notch, az előlapi ujjlenyomatolvasónak kifejezetten örülök, de továbbra is tény, a kettő együtt értelmetlen.. ezzel együtt nem lett csúnya telefon, sőt, a nagyok kifejezetten tetszenek, várom a Prot.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Ace→BlackBerry Curve 8520→HTC Desire 200→Huawei Ascend Y330→Apple iPhone 4S→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S5→Apple iPhone 6s→Microsoft Lumia 640 XL→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S7 edge→LG G6

(#27) Schweini

Schweini
(tag)

Itthoni árakra leszek kíváncsi. Gondolom a pro olyan 250 körül lesz. Vajon lejjebb nyomja a mate 10 pro árát? Jó lenne. :)

(#28) sheratan válasza Fakirr1 (#22) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Lehet, hogy ez most változott, de gondolom nem viccből hagyták meg az alsó részt.

kakuk.tamas: Nem.

(#29) jUUh

jUUh
(őstag)

Nagyon gagyi hatása van.

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#30) Mr Keszi válasza Schweini (#27) üzenetére

Mr Keszi
(fanatikus tag)

280ezer magasságában nyit majd a Pro

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Ace→BlackBerry Curve 8520→HTC Desire 200→Huawei Ascend Y330→Apple iPhone 4S→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S5→Apple iPhone 6s→Microsoft Lumia 640 XL→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S7 edge→LG G6

(#31) Roik367 válasza Obyboy (#1) üzenetére

Roik367
(újonc)

:-)

(#32) Fakirr1 válasza Barkin (#25) üzenetére

Fakirr1
(PH! addikt)

Nem azért :D Sokáig használtam is... Honor-t is. Maga az emui, az adatlopásai, a kialakítása, ram kezelése nem tetszik. De mint minden,ez is izlés és megszokás kérdése. Azért nem tartom flame-nek,ha valaki az egyéni izlését le meri írni. Neki ez a véleménye,másnak meg más..Ennyi.

(#33) Herreløse válasza Fakirr1 (#32) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Köszönöm. Vannak még értelmes emberek.

Norsk kriger

(#34) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Otvarul nez ki. Felulre csinaltak egy szigetet, cserebe alul megmaradt a gomb meg a kava, wat?!

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vas: pici.tk/e

(#35) Barkin válasza Fakirr1 (#32) üzenetére

Barkin
(őstag)

Az ő véleménye a tiéddel ellentétben nem használatból eredő tapasztalokból fakadt. Lehet szeretni, vagy nem szeretni az EMUI-t, de az, hogy a kínai módosított Android UI-k zöme iOS koppintás, az nem kérdéses. Ettől függetlenül ha valaki behányja, hogy a Huawei összes modellje gagyi, az nem úgy jött le a kommentjéből, hogy szoftveresen van nyűgje a gyártóval.

(#36) Herreløse válasza Barkin (#35) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Volt Huawei telefonom.
Ne hányj ide. :D

Norsk kriger

(#37) Barkin válasza Herreløse (#36) üzenetére

Barkin
(őstag)

Köszönöm a továbbra is minden szakmaiságot nélkülöző hozzászólásodat.

(#38) Herreløse válasza Barkin (#37) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

:D
Igazán nincs mit. Óhajtasz még valamit?
Nem?
Akkor minden jót!

[ Szerkesztve ]

Norsk kriger

(#39) Barkin válasza Herreløse (#38) üzenetére

Barkin
(őstag)

Nem óhajtok semmit, a kommentjeid engem igazolnak.

Szép estét!

(#40) Roik367

Roik367
(újonc)

:DD :))

(#41) MMMMMM válasza Schweini (#27) üzenetére

MMMMMM
(kvázi-tag)

A p10plus 275 ezerről indult, p20pro se lesz olcsóbb.

(#42) Polarstar válasza Roik367 (#40) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

lyaly!!!! :W :W :O :O

(#43) tixem

tixem
(PH! addikt)

Édes drága jóisten, gyere le :DDD Megérte a noccs, mert hát pont azért kell, hogy odaömlesszenek alulra egy kisebb kontinensnyi kávát :D

Szánalmas.

Huawei Mate 9 ||| Asus Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#44) bitblueduck

bitblueduck
(senior tag)

hjaj, azt még megértem, ha egy jó dolgot - legyen az formaterv, funkció - lopnak a kínaiak, de ez a notch majmolás igen kiábrándító. attól tartok ez valami kultúrális dolog lehet arrafelé. remélem a software támogatás is olyan undorító lesz, mint ahogy kinéz a cucc.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#45) CzGöbe

CzGöbe
(lelkes újonc)

Nekem sokkal kényelmesebb, ha elöl van az ujjlenyomat olvasó, így én arról nem mondanék le. Amíg a kijelzőbe integrált meg nem jelenik, addig akkor alsó káva marad. :( (az alsó szigetnek meg lássuk be van mi kevés értelme van, de viccnek jó :DD )
A felső sziget pedig engem igazán nem zavar, az idő többségében az úgy is egy ki nem használt terület volt a kijelzőn, örülök neki, hogy a hasznos hely legalább megnőtt a felső káva eltűnése miatt.

Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#46) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Elég csúnyák, szerintem.

(#47) pnauser

pnauser
(senior tag)

Bajban leszek, ha mindenki nekiáll és csak notch-kijelzős telefonokat gyárt majd, mert krvra nem tetszik egyik megoldás sem. Egyszerűen vonzza a tekintetem és emiatt nekem zavaró...

[ Szerkesztve ]

(#48) Schweini

Schweini
(tag)

Élőben megnézem azért, lehet ott jobban tetszik, de a képek alapján még mindig a m10pro lesz a befutó.

(#49) staker válasza Barkin (#3) üzenetére

staker
(őstag)

Eléggé. De a Mate el lett találva.

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#50) D4ni

D4ni
(őstag)

Szerintem a premierre ez máshogy fog kinézni.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.