Hirdetés

2018. július 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Majdnem elgondolkodtam egy PS4-en, amíg meg nem láttam a videót. Ennél 30 évvel ezelőtt is szebbek voltak a beat 'em up játékok.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#2) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Juhuuuuu de vàrós!!!! Imàdom a 2d beat’am Up jàtékokat. Csak ne legyen 17990.- az àra mint a Odins Spear-nek :((( Na meg legyen lemezes verzió :)

#1: ?????? 😟🤔 Kérlek mutass egy 1987 környékén kiadott, szebb játèkot ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) Ganzer válasza XuChi (#2) üzenetére

Ganzer
(tag)

Megvettem anno ps vitára, nem bántam meg, nagyon jó játék :)

(#4) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Emiatt + a Last of Us Remastered miatt gondolkodom el mindig a PS4 Pro-n... na meg az érkező Last of Us 2 miatt.

"Cable management is for the weak!"

(#5) szupermacs válasza XuChi (#2) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Contra? Valakinek tényleg tetszik a cikkben szereplő játék grafikája?

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#6) XuChi válasza szupermacs (#5) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Contra ??? Ne vicceljünk már......

........, van még kérdés ? :D

(#7) szupermacs válasza XuChi (#6) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Inkább egy szépen megrajzolt '87-es játék, mint ez a parallax hányás. Nem lenne csúnya a játék, de rettentő lusta és amatőr a kivitelezése. Ezt úgy mondom, hogy 3D modelleket készítek játékhoz és eszembe nem jutna soha, hogy ilyet kiadjak a kezemből. Spine ennél sokkal szebbre képes, mint ami itt van.

(#8) XuChi válasza szupermacs (#7) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Értem én, de akkor is tetszik. Te szakmai szemmel nézed (mondjuk ha én is szakma beli lennék, értsd grafikus, modellező), és ezáltal elfogultabb vagy. Ennyi. De ez a grafika igenis szép.

Peace :R

(#9) heihachi válasza XuChi (#6) üzenetére

heihachi
(PH! addikt)

Azok a cicik :Y

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) XuChi válasza heihachi (#9) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Van annál durvább is a játékban. Nekem megvan a játék Art Book-ja, és abban olyan "csöcsök" vannak, hogy két lapra is alíg férnek be, pedig A4-es az art book :D

(#11) szupermacs válasza XuChi (#8) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mindenképp szép, nagyon jól ki van dolgozva csak a riggerelés ami ergya. A textúrák szépek. De ezzel az animációval nekem kevés egy PS4-en.

(#12) XuChi válasza szupermacs (#11) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Mondjuk PS4-re kiadni kicsit Overkill, de PS Vita meg egérmozi. :D

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.