Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz t72killer #49 üzenetére

    "...lehete röhögni..."
    Inkább sírnék. Én gyerekkoromban láttam még a Nulladik típusú találkozásokat (apropó, hol vannak fent részek?) unalmasabb társasági események és utazások során hegyiről tövire végigolvastam a Konteó blogot, érdekelnek mindenféle Ufós, konteós, alternatív történelmi írások.
    Viszont nem hülyültem bele! Hiszem, hogy a legtöbb tudós valóban kutat és nem összeesküszik, de azt is tudom, hogy esendőek és tévedhetnek, esetleg még bele is bolondulhatnak a sikerbe, pl Tesla. Hogy pl az UFO sztorik egy része elterelés, ki tudja miket rejtve, de ebbe beletartozhatnak simán evilági akciók, más részük meg elmekórtani eset, és van az a töredék, ami szimplán passz.
    Biztos vannak olyan dolgok, amikről nem tudunk és ha tudnánk, felforgatnák a világot, ugyanakkor akkora károkat, mint az emberi hülyeség, kevés összeesküvés tud űberelni.
    A Béla bá mondta, ha mindenki leült volna a picsájára és felvette volna a maszkot, adott hullám gyorsan lecsengett volna. Persze, lehet, hogy tévedett, viszont elég ártalmatlan dolgokat mondott, ami az addigi
    tudomány által összegyűjtött tudásanyagára épült és nem azt mondta hasra ütve, hogy pl igyunk hipót ;] (hogy egy nagyembert is idézzek ;] )

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Új hozzászólás Aktív témák