Új hozzászólás Aktív témák

  • lomposfarkas

    tag

    Én nem lógok egyáltalán a facebookon, normál újságolvasó vagyok, de úgy vélem jópár szakember is megdolgozott a bizonytalanságért. Pillanatok alatt lehet találni nagytekintélyű illetőket, akik eltérően nyilatkoznak. Egy példa:

    "Az olcsó, elavult módszerrel készülő kínai vakcinák Kína külföldi térnyerését szolgálják, nekünk azonban nem szabad elkezdenünk oltani velük – mondja a Válasz Online-nak Duda Ernő, a Szegedi Tudományegyetem orvosi karának professzor emeritusa."
    2021 01 20

    "Magyarországon elkezdődött a kínai Sinopharm-vakcinával is az oltás. Ez a vakcina teljes, inaktivált vírust tartalmaz, amely a szakemberek szerint védelmet nyújthat a különböző vírusmutációk ellen is. Rusvai Miklós virológus az Origónak azt mondta: körülbelül két tucat fehérje épít fel egy koronavírust – ezek pedig mind megtalálhatók a kínai vakcinában"
    2021 02 06

    És ha egy hivatalosan tudósember nyomja a zagyvaságokat: kemtréllel kezdte, 5G-vel fejezte be, laposföldes blogokról gyűjthette az infókat. A nézők zabálják, hisz a tudomány felkent papnője nyilatkozik, aki professzoroknak tart előadást:
    https://www.youtube.com/watch?v=wcTbVOsL9pw

    Úgy tűnik, nemcsak az alusapkás világból lehet marhaságokat begyűjteni.

Új hozzászólás Aktív témák