Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    Hát nem bítram végighallgatni.
    Van néhány dolog, amiben akár lehet is valami, de gyszer már volt egy ilyen "naaaaagy bajuszos" orvos, aki azt szajkózta, hogy "káliumsóval mérgezik a magyart"!
    Erről a só-mizériáról megkérdeztem vegyész szüleimet, akik csípőből mondták, hogy persze, a káliumsó is só, csak erősebb, és már régóta használják.

    De visszatérve a vidijóra, előkerül a valós fizikai pénz kivonása, az űrlakók, földönkívüliek... itt azért erős mosolyra húztam a számat...

    Bár visszaemlékezve egy fizika tanáromra, ő azt mondta, hogy nem tudjuk, honnan ered a tanzisztor, nincs írásos feljesztési csomag róla. Tehát lehet, hogy nem is a földről származik.

    Nos, azért a politika és a gyógyszeripar bármire képes lehet a profit érdekében. De ha kinyírják a potenciális vásárlókat, munkaerőt, akkor csökken a profit. A vírus is olyan, hogy azért nem öl meg mindenkit, mert gazdatest nélkül nem maradhat fent.

    Nekem ez nagyon erősen a "naaagymagyarok" gyülekezetéhez szívhezszólóan simuló előadás/riport. Szimplán túzásnak érzem.

    Sajnos bármi előfordulhat, és annak az ellenkezője is.

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák