Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz Cifu #20 üzenetére

    A New 3DS (hogy lehet ilyen hülye nevet adni egy terméknek?) 2014 végén jelent meg, amikor azért már voltak erős mobiltelefonok bőven (pl: iPhone 6 és SGS5), mégis szép lassan csak eladtak belőle 10 millió darabot, pedig nem is volt igazán új konzol, csak egy upgrade. Valamiért máshol van rájuk igény. Talán csak azért mert odaát relatív olcsónak számítanak, és nem vagy-vagy kérdés, hogy jó telefont, vagy Nintendót vegyenek, hanem megveszik mindkettőt.
    Egyébként most, hogy a WP8-as telefonom Droidosra cseréltem, én is belecsöppentem az "ingyenes" mobiljátékok világába, és egyészen elszörnyedtem. Ott a teljesen jó Real Racing 3, elég jó grafika, élvezetes irányítás, nagyjából két hétig nagyon élveztem, de utána valami szörnyű sokat kéne farmolni, hogy mehessek a következő kupára, ahova valami rendes Ferrari kéne. Persze meg is vehetem aranyért, meg vehetek kreditet is hogy tuningolhassam, de akkor ott tartok, hogy egy virtuális Ferrari 200 000 magyar forint. Ehhez képest PC-re, konzolra a Project Cars, a 10-15 DLC-vel együtt is teljesen jó vétel 7-8000 forintért.

Új hozzászólás Aktív témák