Új hozzászólás Aktív témák

  • K1nG HuNp

    őstag

    válasz Cifu #10 üzenetére

    Probalj ki egy DS-t és érteni fogod a kézikonzol és a telefon különbségét. Ezek valódi, teljes értékű játékok, rendes irányítással, a konzolra optimalizálva. Én sem hittem benne sokáig, gyerekesnek is tartom picit a mai napig, de simán elfér a táskám hátsó fiókjában, vonaton jól szokott jönni. Az exkluzív címek meg exkluzív címek.. ezeken nincs mit magyarázni. A mai napig talán a nintendonak van a legnormálisabb és meglepő módon legfelnőttebb játékosbázisa. Minden eddig általam megvett játékhoz találtam segítőkész és aktív redditet, speedrun/competitive scenet. 30kért simán lehet ma venni egy DSt, és (sajnos) nagyon egyszerű virágbolti játékokkal tolni (amit igazabol a nintendotol szedsz le lol). Nálam jelenleg helyettesíti a pc-m. Itt kitolom a nagyobb rpgket amik érdekelnek, minden más gamingem ugyis casual lenne, magyarán csak random időelb*szás, amire ugyebár tökéletes egy kézikonzol.

    A nintendo mindig is a japan piacbol élt meg.

    [ Szerkesztve ]

    (raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

Új hozzászólás Aktív témák