2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Black Dragon

Black Dragon
(addikt)

Számítottam nagyobb nevekre is, de azokból 1 sincs bent...:(

(#2) WayneGace válasza Black Dragon (#1) üzenetére

WayneGace
(senior tag)

Witcher 2 nem nagy név? Van még számomra nagy név, attól még kiváló játékok, hogy nem idén jelentek meg.

(#3) Black Dragon válasza WayneGace (#2) üzenetére

Black Dragon
(addikt)

Kerestem Batmant, Command&Conquert, Assassins Creedet, Splinter Cellt, Call of Duty-t, egy sem volt fent, ezekre értem a nagy neveket.:) Bár tény, hogy a számomra nagy nevekre értettem.

(#4) [balu] válasza Black Dragon (#3) üzenetére

[balu]
(tag)

A GOG nem arról híres, hogy még most is futó sorozatok részeit árulja. Nem véletlen Good Old Games. :)

(#5) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Az a baj hogy ami kellett onnan, azt már mind beszereztem :/ pl heroes, icewind, duke3d, longest journey, mdk, might and magic...

De nagyon örülök a leárazásnak :C :C , megyek és szét is nézek, hátha van valami, sosem lehet tudni...

Dungeon Keeper 1-2 :DD

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#6) huskydog17

huskydog17
(addikt)

Nem is tudtam, hogy nekik megvan az Earth trilógia, az első részt (2140) imádom, eszembe juttatta a régi szép időket! :)
Amúgy a GOG-on hogy megy a vásárlás? Itt is hasonlóan megy, mint a steam-en, hogy mindig naprakészen tartja magát a játék?

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7) mephi666 válasza errorcode06 (#5) üzenetére

mephi666
(veterán)

dungeon keeper2? :Y még szerintem win98on tudtam vele utoljára rendesen játszani, mert xp alatt instabil volt... csináltak hozzá valami foltot és menne normálisan win7-en? ebben az esetben elgondolkodtató

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Thome válasza mephi666 (#7) üzenetére

Thome
(addikt)

Eszméletlen játék, mondjuk én valahogy összehackeltem, és futott win7-en, imádtam. Hmm, jó is lenne most vele újra játszani. :K

Bánat

(#9) Szabtom válasza huskydog17 (#6) üzenetére

Szabtom
(senior tag)

"naprakészen" ? A 10-15 éves játékok? Mire számítasz, hetente jön hozzájuk peccs meg DLC vagy mi? :DDD

(#10) huskydog17 válasza Szabtom (#9) üzenetére

huskydog17
(addikt)

Természetesen nem, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy minden játék a lehető legfrissebb verzión van-e.
Amúgy meg vannak olyan játékok, amelyek a megjelenésüktől számítva 10 év elteltével is jön ki patch, szóval én nem általánosítanék ennyire a helyedben.
Amúgy GOG-on kell online kapcsolat vagy a vásárló egy offline telepítőt vásárol?

[ Szerkesztve ]

(#11) Ilsyde válasza huskydog17 (#10) üzenetére

Ilsyde
(őstag)

GOG-os játékokon nincs DRM. Ez nem Steam :P

Offline is futtatható telepítot kapsz, aktiválni sem kell soha. Ahányszor és annyi gépre teszed fel amennyire csak akarod.
Legtobb játékhoz extrák is járnak, mint zenei album, hátterek, kézikonyv stb.

(#12) huskydog17 válasza Ilsyde (#11) üzenetére

huskydog17
(addikt)

Értem, köszi.

(#13) echterion

echterion
(veterán)

Na, itt szétnézek, hátha lesz valami.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :) / Gigabyte HD6850 1GB GDDR5

(#14) Ilsyde válasza echterion (#13) üzenetére

Ilsyde
(őstag)

Ezeket tudom ajánlani, olyan címek amiknek nem ártott meg a kor és nem úgy néznek ki mint a segg:

Arx Fatalis (legjobb fantasy témájú belso nézetes lineáris RPG)
Beyond Good & Evil (klasszikus, nagyon jól osszerakott akciójáték)
Descent 3 (legjobb urhajós FPS)
Enclave (igényes hack&slash a Riddick készítoitol)
Expendable (3Ds shoot 'em up, lehet co-opban is tolni)
Fahrenheit (otletes kalandjáték a Heavy Rain alkotóitól)
Fallout Tactics (Commandos-szeru taktikai játék, csak annál ezerszer jobb)
Heroes of Might and Magic 3 (legjobb TBS)
Oddworld Abe's Oddysee (otletes platformjáték)
Planescape Torment (egyik legjobb old-school RPG)
Sanitarium (legjobb old-school kalandjáték)
Serious Same Second Encounter (agybénító FPS)
Spellforce (legjobb RTS-RPG)
The Longest Journey (legjobb kalandjáték a Dreamfall után)
Unreal Gold (klasszikus egyjátekos FPS)
Unreal Tournament GOTY (legjobb tobbjátékos FPS)

Ahova azt írtam hogy "legjobb" azt komolyan gondoltam, így 2011-ben is :)

(#15) echterion válasza Ilsyde (#14) üzenetére

echterion
(veterán)

Köszi az ajánlásokat. :R Ennyi időm sajna nincs játszani. :(
Viszont kimaradt a listádból a Witcher. Ezt már régóta szeretném kipróbálni, ennyiért ki is fogom szerintem.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :) / Gigabyte HD6850 1GB GDDR5

(#16) Polllen válasza Ilsyde (#14) üzenetére

Polllen
(nagyúr)

Descent 3, mint jó űrhajós??? :Y

Darkstar One
Freespace 1-2

Mondjuk Freelancer-t semmi sem übereli, de az meg nincs meg nekik... ahogy egy rész sem a Legacy of Kain-ből sem... :O

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) Wolverine válasza Black Dragon (#1) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Szerintem a GOG tele van nagy nevekkel :P Nem a legújabbak, de sok remek játék van itt - viszont a legújabbakat nem fogod megtalálni a Witcher 2 kivételével :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) bozont válasza Wolverine (#17) üzenetére

bozont
(veterán)

Ami meg 1000Ft-tal olcsóbb a Zavvi-nál és ráadásul dobozos akinek ez számít.

(#19) wikings2

wikings2
(őstag)

Arc Fatalis megvan dobozosan de instant vétel volt :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20) ch003067

ch003067
(addikt)

Tényleg micsoda leárazások :D

A legtöbb játékot a 2006-os PcGuru-khoz megkaptuk :D

(#21) Necroman_Mk2

Necroman_Mk2
(senior tag)

Inkább nem nézek rá, mert a végén még annyira bevásárolok, hogy a végén nem tudnék mivel játszani. :DDD

(#7) mephi666 A GOG-on úgy hirdetik, hogy minden régi játékhoz írnak egy olyan exe-t, amivel elindul XP, Vista meg 7 alól is. De mert még nem vásároltam, ezért ezt nem tudom megerősíteni.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#22) ollie válasza ch003067 (#20) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Csak hogy ez mind DRM mentes, a legtöbb gond nélkül fut Win7 64-biten is, és általában tele vannak extrákkal.

(#3) Black Dragon: folyamatosan bővül a kínálatuk, de nem minden kiadót tudnak meggyőzni, mert a GOG-on csak DRM mentesen árulnak mindent. Így is csoda volt, hogy idén szerződést tudtak kötni az EA-val.

(#6) huskydog17: ugyanúgy megy a vásárlás, mint Steam-en, csak itt nincs kliens. Van saját downloader-ük is, azt még telepíteni sem kell, de azt sem kötelező használni. Ha valamit megveszel, az bekerül a virtuális polcodra, és bármikor letöltheted. A játékok alapból az utolsó patcchel vannak ellátva, tehát semmit sem kell extrán telepíteni. Ha közben megjelenne újabb patch, azt elég hamar beleépítik a letöltendő fájlba, de ilyen régi játékoknál nem igazán fordul ez elő.

[ Szerkesztve ]

(#23) mephi666 válasza Necroman_Mk2 (#21) üzenetére

mephi666
(veterán)

csábít 3$-ért nagyon meg paypal is lehet fizetni... viszont kommentek:

"The game is great. One of the best ever made, in fact. But they way it's ported is horrible. It crashes constantly on Windows 7, sometimes in the middle of gameplay, other times when you press some button.
So, unfortunately, DK2 still needs serious works before it becomes playable. In its current state it should not have been released."
(így szívtam xp-n is anno)

"...not working on Windows 7.
Please fix it, GoG."

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) HaaS válasza Ilsyde (#14) üzenetére

HaaS
(addikt)

Hátha számít valakinek: a Fallout Tactics körös, a Commandos meg - ha jól emlékszem - nem. Igazából az a biztos, hogy Tactics-szal sokat játszottam, Commandos-szal meg nagyon nem. Szerintem a Fallout ezen része száraz kicsit, én meguntam.
Akkor már inkább Brigade E5 vagy 7.62 High Calibre.

Az Arx és a BnG kötelező darab szerintem is.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#25) mephi666 válasza HaaS (#24) üzenetére

mephi666
(veterán)

commandos első részén szó szerint vért lehet h*gyozni néhány pályán... szerintem végig sem játszottam teljesen :) mentés sem volt, akár a legvégén is elszabhattad az aktuális küldetést... jó agyalós játék... (mostani csőjátékokhoz képest aztán végképp nehéz) aztán a 2. rész már egyszerűbb lett és volt még egy hasonló játék: a desperados :K azzal is rengeteget szórakoztunk (commandos-t még anno p100-on is küldtem 16/32mega rammal)

(#26) echterion válasza ch003067 (#20) üzenetére

echterion
(veterán)

Megnézném, hogy játszottál a Witcher-rel 2006-ban. :P

(#27) HaaS válasza mephi666 (#25) üzenetére

HaaS
(addikt)

Hehe... jah, most, hogy mondod, felsejlenek dolgok... azt tudom, hogy a csúszást-mászást untam borzasztóan, néhány pályát játszottam vele, de nem jött be. A Desperados is tetszett, tényleg... próbáltam, de nem éreztem az átütő erőt. A körös harcos menet az én világom, MoM, Elemental (maxon), King's Bounty (max nehézség, egységvesztés nélkül) vagy a Silent Storm. Aztán meg vannak azok, amik meg valahogy csak jók. Sajnos orosz barátaim nem angolosítják rengeteg játékukat, van egy pár írott DVD-m, amin a csak oroszul kiadott körös taktikai játékaik vannak. A Planet Alcatraz is profi munka. A németektől meg ott van a Silver Style gyöngyszeme, a The Fall, az is nagyon jó. Ez utóbbi kettő nem igazán körös, csak autopause-os, de azért jók:).

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) ch003067 válasza ollie (#22) üzenetére

ch003067
(addikt)

Háth, lehet, ehhez már nem értek...

(#26) echterion Tudtam, hogy valaki megtámad ezzel... Van 1-t kivétel, de a legtöbb, az elég régi. Ezért írtam, amit írtam.

(#29) Wolverine válasza ch003067 (#28) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Lásd Good Old Games, amint arra már előttem is rámutattak :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) echterion válasza ch003067 (#28) üzenetére

echterion
(veterán)

Nem támadtalak be ezzel, de ha tudod, hogy az érvelésednek van gyenge pontja, akkor fel kell készülni arra, hogy ezt más is láthatja és esetleg szóvá is teheti. Erre nem kell besértőni.

(#31) huskydog17 válasza ollie (#22) üzenetére

huskydog17
(addikt)

Köszi szépen a korrekt választ! :R
Amúgy én a stratégia kedvelőinek az Earth 2140-et (remekmű) ajánlanám elsősorban, utána jöhet a folytatása, vagyis a 2150. :)

(#32) ch003067 válasza echterion (#30) üzenetére

ch003067
(addikt)

Nem is sértődtem be :D

Mondjuk ez igaz, amit írtál.

(#33) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Heroes 3 tetszik a listából :) 64 bites Win7-en futhat vajon :F

[ Szerkesztve ]

(#34) errorcode06 válasza Scholes9 (#33) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Nekem tökéletesen fut a h3 és a 4 is.

win7 64bit

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#35) Scholes9 válasza errorcode06 (#34) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Köszi :)

(#36) echterion

echterion
(veterán)

Meddig tart ez az akció amúgy?

(#37) Iginotus válasza echterion (#36) üzenetére

Iginotus
(őstag)

Karácsonyig tutter.

Plug and Pray... :)

(#38) ollie válasza echterion (#36) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Január 2.

(#39) echterion válasza ollie (#38) üzenetére

echterion
(veterán)

Köszi szépen, Iginotusnak is.

(#40) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)

Nagyszerű! Azonnal befektettem egy Build kollekcióra. Redneck Rampage Collection, Duke Nukem 3D Atomic Edition, Blood. 9 dollárba került összesen. :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#41) dBLOOD

dBLOOD
(tag)

Planescape Torment, Fallout 2, Longest Journey, csak néhány példa a legnagyobb nevek közül... mindegyik féláron, PST-t, Longest Journey-t meg is vettem gyorsan...

[ Szerkesztve ]

Sok a birka, sokan szeretik a sz*rt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.