Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz fatpingvin #9 üzenetére

    Itt ugye valahol pont az a lényeg hogy most 1 eszközre megkaphatja a tulaj azt amit eddig több eszközre kapott.
    Teszem aazt van otthon pc és konzol is, útközben meg mondjuk egy switch-el rohangált akkor most hirtelen 1 eszközre megkaphatja az egészet. Readásul akár útközben...
    Én csak 1 hasonlatot tudok megemlíteni magammal kapcsolatban. Még nagyon az androidos telefonok legelején én is rá voltam kattanva a rootolásra és főzött romok használatára, mert millió területen jobbá lehetett tenni vele 1 alapból még butácskább telefont is.
    Szebb fényképet és videót tudott csinálni, hangosabb volt a zene, reklám mentes lehetett tőle minden, olyan funkciók lehettek elérhetőek ami alapból a konkurencia mobilján volt, témázhatóság és skinvariálás, akksikímélés meg még millió más apróság.
    Én persze már kinőttem ebből meg a telefonok is nagyrészt felnőttek a feladathoz, de a deck esetében simán el tudom képzelni hogy valaki pont ezeket fogja csinálni csak játék terén mert tulajdonképpen végtelen felhasználási lehetőség van benne.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák