Új hozzászólás Aktív témák

  • vm93hun

    aktív tag

    Amúgy jók is ezek a Switch portok, vagy csak kifossák a kiadók erre a platformra is, hogy ezen keresztül próbálnak meg extra bevételhez jutni?

    Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

  • Wesder

    félisten

    válasz vm93hun #1 üzenetére

    Jàtéka vàlogatja.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • gzoll

    tag

    válasz vm93hun #1 üzenetére

    Az AC Black Flag meg a Rogue azok kifejezetten szépek lettek, nagyon jó portok, megkockáztatom hogy Xbox 360 verziónál szebbek. Az AC 3 az borzalmas tákolmányként jelent meg Switchre, és pl most is belefutottam az Adam's Venture játéknál, hogy Xboxon nagyon szép, Nintendo eShopban a képeken nagyon szép, a valóságban viszont kb olyan, mint egy szebb JAVA játék, és nem túlzás, rettenetesen nagyon durván le van rontva a grafika, de amolyan Tomb Raider 3 (az eredeti harmadik rész) szintjére. Ugyanúgy pl a Witcher 3 is egy pixeles olajfestmény szintjére van lefaragva. Szóval igen, játéka válogatja, nyilvánvalóan egy jobb port többe kerül és nem éri meg úgy, hogy végül egy 10 éves játékért, ami kvázi mindenhol 1-2€-ért megy elkérjenek 40-60€-t, úgy, hogy még ráadásul csúnya is...
    Én két dolgot látok. Az első, hogy ha nem lesz switch 2 pro ultra akármi, akkor bizony el fog tolódni ez az egész koncepció a cloud gaming irányába, mert nem éri meg dollármilliókat fektetni egy egy játék portolásába, amikor szimplán fognak egy akármilyen kész konzolos verziót aztán tessék tolni a felhőből. A Hitman 3 ugyebár így fut Switchen, és jó nettel egyébként az egyik legszebb játék amit toltam a gépen.
    A másik hogy végülis ez az egész switch egy retro konzol emulátor lett végeredményben új játékok nem jelennek meg csak a Nintendo borzalmas ezeregyedik Mario játékai horror áron, rettenetesen szemét indie játékok (nagyon ritka kivétellel ami nem trash), és 10 éves játékok újra-újra kiadásai... Nekem is van Switch Lite és amúgy nekem oké mert sok játék kimaradt, most éppen a Black Flag-et tolom amikor úton vagyok, de akinek 10 évvel ezelőtt volt konzolja és játszott a mainstream játékokkal azoknak halál felesleges lehet egy switch, mert semmi új nincs rá, ami megérné az árát...

  • hunluki

    senior tag

    válasz gzoll #3 üzenetére

    Azért ki lehet fogni jókat, nekem a form factor miatt kedvenc a switch. Ha tudok játszani felkapom, ha közbejön család vagy akármi csak standby aztán ugyanonnan folyt. köv. ha megint van rá időm.

    Ami meglepően nagyon időrabló témára sikerült az a cities skylines amit megkaptam ps plus-al ps4-re, utána megvettem hozzá rakás DLC-t, utána PC-n is megvettem a rádiókon kívül a fullos pakkot moddolhatóság miatt és switchen is sikerült egy 5 eurós akcióban megfogni. Elalvás előtt egy kis városmanagement nagyon kellemes, van hogy nem is nagyon csinálok semmit, max apróságokat, nézem hogy hogyan működik a frankón megépített világ, esetleg optimalizálgatok rajta kicsit.

    Witcher 3 szerintem azért bocsánatos grafika miatt mert a játék így is egészen vállalható és ha nincs időd egybe leülni akkor a komment elején emlegetett workflow-al lehet játszani, márpedig ha szereted az RPG-ket akkor a witcher 3 kötelező darab, nálam talán az egyik örök kedvenc.

  • gzoll

    tag

    válasz hunluki #4 üzenetére

    Nekem a Witcher 3 az offos sajnos megpróbáltam mert mindenki dicséri, látom mekkora hatása van a játéknak, megvettem Xbox-ra, 5 órát játszottam vele, és nem történt semmi, ebből szerintem több mint a fele átvezető videók voltak, megöltem valami griffet meg visszaszereztem egy néni serpenyőjét és azt mondtam hogy nekem ennyi ebből elég. Persze mindenki mondja, hogy majd a 10. óránál beindul a dolog, én nem tudom magam rávenni arra, hogy még 5 órát unatkozzak hogy aztán majd talán izgalmas lesz vagy valami. Nekem erre nincs türelmem, de nem csak ennél, sorozatokat se nézek mert nem fogok a hatodik részig várni hogy történjen valami, mert kidobott időnek érzem, nincs hozzá türelmem, nem szórakoztat :-/ . De én mindent megtettem, megvettem, vártam, de ennyi türelmet tőlem soha nem kapott se játék se film se könyv...
    Majd ha 5-7€ lesz akciósan switchre lehet kap még egy próbát bár akkor se lesz felesleges 10 órám, hogy "majd akkor már izgalmas lesz" :-(

  • hunluki

    senior tag

    válasz gzoll #5 üzenetére

    Az a küldetés vicces a serpenyővel :D
    Amúgy érdemes nekiülni, tényleg nagyon jó, csak rá kell érezni. Minden egyes kis apró küldetés ki van dolgozva, a gwent is jó mellékszál benne, illetve a DLC-k is zseniálisak, én csak ajánlani tudom.

    Nekem több olyan napom is volt hogy este leültem vele játszani olyan 8-9 fele aztán egyszer csak madárcsicsergés és felkelő nap :DDD

Új hozzászólás Aktív témák