Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz donki #33 üzenetére

    8 class lesz a játékban a négy (illetve három, attól függően, mit tekintesz annak) hagyományos szerepre (tank, dd, healer, util), ezeket pedig tekintve hogy egymás jó/rossz oldalbéli megfelelői, nem lesz olyan nehéz kibalanszolni.
    xp-cheat, item duplikáció - nagyon-nagyon amatőrnek kell ahhoz lenni 2010ben, hogy mindez olyan mélyen legyen a kódban, hogy ne lehessen egy egyszerű hotfixszel lerendezni.
    grafika, 3d mozgás: embert még nem hallottam panaszkodni arról, hogy milyen ronda a mass effect 2, vagy a dragon age, de említhetném akár a régebbi játékaikat is, de hát te biztos tudod, hogy miről beszélsz, mert én aztán nagyon nem. :F
    tapasztalat: nem kifejezetten értek egyet. a bioware már régóta tervezi, hogy belép az mmo piacra, tehát ez a projekt az első trailerrel kezdődött, hanem sokkal régebben elkezdték előkészíteni, szerződteték hozzá a megfelelőnek vélt designereket, producereket, stb. csak egy példa 12 ember dolgozik főmunkaidőben a contenten már évek óta. a biowarenek megvan hozzá a pénze és a presztízse, hogy a lehető legjobb fejlesztőgárdát toborozza össze, és elnézve a neveket, ezt meg is tették.

    ettől még lehet, hogy a játék nem lesz sikeres, mert a hagyományos csapdák számukra is fennálnak, de ha van kiadó, amelynek ez sikerülhet, akkor ők biztosan közéjük számítanak.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák