Hirdetés

-----------------
2018. október 16., kedd

Gyorskeresés

(#1) PowerBuldog

PowerBuldog
(PH! kedvence)

Ez még mobilos játéknak is gagyi lenne. :DDD

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#2) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Jézusom, hát őszinte részvétem a tesztelő iránt. Ekkora egy szemetet kellett tesztelned ?? Biztos szeretnek :D

(#3) dreampage válasza XuChi (#2) üzenetére

dreampage
(HÁZIGAZDA)

Nem kért rá senki, a puszta kíváncsiság vezérelt, mert imádom a Hang-Ont. :) Nem abszolút szemét egyébként, egyszerűen csak 1 ember nem tud valódi játékot fejleszteni, vagy legalábbis nagyon ritka (ellenpélda: Dust: An Elysian Tail). A játékmenet alapvetően működik, csak ebben a formában nem sokat ér.

A játéknak soha nincs vége.

(#4) Mikamaka

Mikamaka
(PH! kedvence)

Nah végre, egy xbox exkluzív ;]

PES & ISS PRO only

(#5) saelin

saelin
(PH! kedvence)

Én meg megörültem hogy valami pöpecül kinéző anime témájú motorozós cucc. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Remélem ez komoly, mert viccnek túl durva lenne.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#7) Solten

Solten
(őstag)

WTF?

Saor Alba

(#8) peterkeT válasza Csapoati (#6) üzenetére

peterkeT
(PH! nagyúr)

Nincs ezzel semmi gond. Vettem én már ennél sokkal drágábban is olyan játékot, amit ennél jóval kevésbé élveztem, illetve kevesebbet játszottam. Azt a ~800 Ft-ot teljesen megéri az az esetenként negyed óra - fél óra eszetlen száguldozás.

Persze valószínűleg vastagon benne van a nosztalgia is, amikor még nyeretlen hatévesként nagyjából hasonló grafikával terelgettem egy 'Forma 1-es autót' talán még C+4-en. :DDD

Amúgy nekem bejönnek ezek a gagyi versenyzős cuccok. Beach Buggy Racing, Shred it!, Joyride Turbo, F1 Race Stars - mind filléres vackok, de rengeteg kellemes órát töltöttem el velük. Kár, hogy az utóbbi nem backcompat játék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9) dreampage válasza peterkeT (#8) üzenetére

dreampage
(HÁZIGAZDA)

Az általad említett játékok szerintem kimondottan jók. Igazából erre sem tudok haragudni, csak hát, ennyi telik tőle. Engem sokkal jobban dühítenek azok a pixelsz.. játékok, amik lassan a 8-bites korszakból köszönnek vissza, és rá akarják fogni, hogy "mert művészet". A Deep Ones konkrétan ZX Spectrum szintű grafikáját már-már sértésnek érzem 2018-ban. Ezzel nem volt ilyen érzésem. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#10) SwitcX

SwitcX
(őstag)

Elfogyott a pénz a cover art + logo gyártás után.

https://www.endomondo.com/profile/24237106

(#11) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Miért? :W

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#12) F34R

F34R
(PH! kedvence)

Anyuuuu, pain has not gone. :W :N

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.