Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Teasüti #49 üzenetére

    Arról nem is beszélve, hogy ha falhoz csapod az igazi autót, akkor vehetsz újat. Sose fogsz 100%-ot beleadni egy igaziba, mert félted a kocsit is meg az életed is. :DDD
    Szimulátor meg azért elég jól visszaadja miről szól pl. egy rallyzás. Ha nem kicsi monitoron csinálja az ember, hanem beül egy 50"-os tévé elé, vagy egy vászon elé, akkor még a sebességérzet is rendben lesz. Ha ezek után vki azt mondja, hogy menne egy igazit, ám legyen. De csak úgy rávágni, hogy igazi... Hát, max amíg megtalálja az első fát vagy árkot. :D
    Meg egy-két éles menetet elmennek az utcai kocsik is, na de folyamatos igénybevétellel? Többet fekszik majd alatta, mint vezeti.

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Teasüti #49 üzenetére

    Vannak magán "pályák" is. ;]

    Jó, persze, az autót fenn is kell tartani, de az élmény is más. Meg aztán nem csak szétküldeni lehet; kirándulás, bevásárlás, időspórolás stb., szóval lényegesen nagyobb a használati érték. Persze alma és körte, de így értettem.

    "Sose fogsz 100%-ot beleadni egy igaziba, mert félted a kocsit is meg az életed is"

    Az átlagember nem, de vannak betegek (akik tudnak is vezetni). Nekem is van egy ilyen ismerősöm; nagyon durva technikája van, az autót akkor pótolja, amikor akarja (volt már, hogy kellett, nem vágta földhöz, főleg, hogy egyedül szétszedi/összerakja, így szervízdíjjal nem kell számolnia), és halálfélelme nulla. Még utánfutóval is. :DDD

    --------------------------------------------------------------------------

    (#51) Teasüti: ;)

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • stellaz

    addikt

    válasz Teasüti #49 üzenetére

    20 évvel ezelőtt volt egy hazai szezon első osztályban ladával is több tízmillió forint.
    Kővári Barnával beszélgettem egyszer személyesen és mondta, hogy csak a nevezési díj és a pálya bejárás üzemanyag költsége többszázezer forint/hétvége (volt 20 éve), ehhez jön még a technika, stb.
    Csak a biztosítás milliós költség lehet egy hétvégére komolyabb autóra, akkor is, ha bérelt cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák