Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Hááát, ilyen árért nem venném meg, mégha váltót is adnak hozzá. Hetvenöt papírtól nagynevű webshopból megvan a g920, ami azért nem ez a kávéház, nagyon nem. (Szokták szidni a pedálok keménysége miatt, meg a visszacsatolás is darabos - ilyen van itthon is - de azért masszívan van benne anyag)

    Ezek a kazuár kormányok nem sokat adnak hozzá a játékélményhez (képzeljétek a g920-szal nem tudtam witcherezni, vargabetű elvarrva), anyagilag sokkal jobban jár az ember egy használt X kontrollerrel (PC-nél még a 360-asé is szóba jöhet, vezetékkel, na az már tényleg megvan gombokból). Elég balfallosz vagyok a kormánnyal amúgy is. Forza 7-ben jobb időket futok kontrollerrel. Kormánnyal melósabb, de jobb is tekergetni, azt aláírom.

    Nézem Laptimingot a TeCsőn, ott figyeltem fel az egyik pilóta mondatára: versenyutót s3ggel vezetsz. Ott azonnal érzed, hogy mi a szitu. Nem vezettem még Fanatec-kel és egyéb prémium kormánnyal, de a fizikai (kellő) visszacsatolás minden szimulátorból, ami a félkoca játékos elér, hiányzik. (az, hogy a kormány húz, az egy dolog) .Egy első havon elkövetett kézifékes broadside után vigyorog az ember, mégha egy töppedt Suzuki-val is csinálja...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák