Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Vyndree #19557 üzenetére

    A végáttétel is számít+ az hogy hosszú a vége nem csak azt jelenti,hogy nagyobb a végsebesség hanem hogy utazósebességnél (nálam 85) mennyit pörög a motor, így milyen hangja van, és mennyit fogyaszt...
    kívülről nem lehet megmondani, hogy neked melyik lesz jó, de szerencsére fuvaronként váltogatható, tapasztald ki!

    Alvázakkal kapcsolatban én azt kérdezném: mennyire mész gyorsan, esetleg ki-ki sodródva, esetleg rosszabb gumikon billenccsel?
    Csak mert ezek a befolyásoló tényezők. Ha van kormányod akkor ér ajánlom a rövid tengelytávot, tolátásnál lehet tenyerezni... ha meg billed van, akkor hosszabbat, viszont más érzés a kanyar minddel, mivel te ugyanott vagy, viszont a tengely -ami körül elfordulsz, már más..
    Erre is azt tudom mondani, hogy próba, és tapasztalat kell hozzá...

    Személyes bónusz kérdés: Érdekes, hogy ha váltót nem változtatom. de a motort (aminek még lenne is értelme) vagy az alvázat külön külön, akkor ugyanaz a kamion (ami marad) az vagy elváltja a 12.-et 84-nél magától vagy csak nagyobb sebességen...
    Miért lehet ez?

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák